Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Az egyik haverom vett 900 db...

Az egyik haverom vett 900 db petárdát és sok haverjának adott, mennyi az esélye annak hogy lebuknak?

Figyelt kérdés
Már ma is durrogtattak,és a haveri körünkből mindenkinek van valamennyi.Nem szeretném ha lebuknának,ennek mennyi az esélye?

2013. dec. 29. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos minimális a lebukás esélye.
2013. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért sajnos?Azért mert olyat csinálnak amit az EU-ban szinte mindenhol lehet csak itt nem? Vagy azért sajnos mert teljesen ártalmatlan egy normális ember kezében?Vagy mert hangos? Nem értem mi sokaknak a baja vele.De a válaszodat köszönöm mert megtudtam azt amit szerettem volna.
2013. dec. 29. 20:10
 3/19 aspikami ***** válasza:
7%

Akkor azt mondd meg nekem, hogy mi a jó a petérdában? Semmit nem érsz el vele csak zajongasz. Ráadásul veszélyes is. Bepiáltok, (ne legyen ilyen, csak képletesen mondom) és hatalmas késztetést éreztek majd, hogy versenyezzetek: ki meri tovább a kezében tartani?

Aztán majd a sürgősségin kötöttök ki, szilánkosra tört kézzel.

2013. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mi a jó benne? :kicsi és nagyot durran,nagy mennyiségben lehet nagyon olcsón szerezni. Berúgni meg 2 ember biztosan nem fog,persze teljesen igazad azért jobb az elővigyázatosság,és a petárda egyáltalán nem veszélyes egy normális embernél.
2013. dec. 29. 23:16
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Kezdjük ott, hogy ormális ember nem vesz petárdát.
2013. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor itt Pécs-Vasas-on,Somogy-ban,Hird-en, senki nem normális? Minden idevalósinak van petárdája kortól függetlenül.Vannak akik nem tudják normálisan használni de a többség igen.
2013. dec. 30. 11:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk, nem tudják ,hogy mi a jó. Az tény és való, hogy veszélyes és akár a kezedet is elvesztheted ha hülye vagy. Annyi a lényeg , hogy aki nemnormális az ne használja. Meg amúgy is, az ember valahogy vágyik arra hogy robbantgasson, de csak lehet ez velem van ez így. Ezért árulják a petárdát nagy tételben , nem darabra, mert úgysem tudod megálni,hogy ne dobj el még egyet.

Boldog és balesetmentes Újévet!

2013. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
14%
Én nem tudom megérteni mi értelme van. Még csak nem is látványos, komolyan ennyi fölösleges pénzük van az embereknek??? Én pl. gyűlölöm, mert érzékeny a fülem, nem szeretem ha a lábam mellett robbantgatják, félek tőle és sajnálom a sok szegény háziállatot, akik félnek tőle. De lehet, hogy egy bizonyos korhatár alatt ezt elég nehéz megérteni....
2013. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

Semmi értelme nincs. Viszont annál több kárt okoz. Régen be kellett volna tíltani ezt a baromságot. Nem tudod sokaknak mi bajuk vele? Majd megtudod, ha idős leszel, ha halálos betegen, vagy csak nagyon betegen fekszel otthon, vagy csak egy rokonod mellett virrasztasz. Ha pici babád lesz, aki éjfélkor felriad a rémülettől, és nem tudod neki megmagyarázni mi ez. Ha majd képes leszel annyira szeretni egy állatot, hogy megérted min megy keresztül, mennyire megrémül. Nagyon sok állat menekül el ilyenkor. A legtöbb az utcán elpusztul. Elütik, vagy éhen hal.

a világ összes petárdája sem ér meg egy állat életét.

Nem vagyok rosszindulatú, de ilyenkor azt kívánom ezeknek a durrogtatóknak, hogy égesse szét magát, hogy egy életre elmenjen tőle a kedve.

2013. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor itt Pécs-Vasas-on,Somogy-ban,Hird-en, senki nem normális?


Ígyvan, senki nem normális, aki petárdázik, és rohadjon meg az összes többi idióta, aki ezt tartja jó mulatságnak. A seggükbe kellene bedugni azt a petárdát.

2014. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!