Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek gáz egyedül...

Szerintetek gáz egyedül szilveszterezni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:38
 1/8 anonim válasza:
27%
Ja,eleg nagy szivas,de eletemben elöször,es remelem utoljara most en is egyedül fogok.szetb/asz az ideg.
2013. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan nagy gáz lenne. Én is egyedül leszek, nézem a tv-t. Lehetne mennem bálba, de azért mennyek, hogy nézzem, hogy a többi, hogy részegedik le?! Nem nekem való, inkább ülök otthon, a "normális" barátok meg sajnos nem az én településemen laknak, szóval így jártam.


17 F

2013. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Miért lenne az? Ki mondja azt hogy gáz? Ha te annak érzed, akkor az. Tegyél ellene.


Én általában a családommal szilveszterezem, bár amúgy se nagyon vág földhöz ez az ünnep, én egyedül is ellenék. Nézném a tévét meg kutyáznék, macskáznék.

2013. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sokáig én is itthon töltöttem a szilvesztereket, mert így alakult. Nem éreztem, hogy gáz volna. Idén nem itthon leszek, de nem is bulizok. Legjobb barátnőmnél leszek, lesz egy laza mindent megbeszélős, lelkizős, filmnézős esténk végre. :)
2013. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hat ez a mai fiatalsag....bekell rugni,mint a loooooooo :D
2013. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?
2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én a családdal szilveszterezek. Éjfélkor himnusz utána virsli falás és himnusz előtt vagy virsli falás után egy kis tűzijáték. :) Aztán tv. idén így lesz mert a legjobb barátom mérges rám, így vele nem megyek le. ;( Boldog új évet!
2013. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kuplung30 válasza:
Ha egyszer van ilyen akkor nem,de ha minden évben akkor az gáz! Sok mindenről le maradsz! (Itt nem a ivászatot értem,hogy taj részegre iszod magad!)
2014. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!