Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Utálom a Szilvesztert, utálom...

Utálom a Szilvesztert, utálom a tűzijátékokat (főleg ha durrog, de nem látom) valaki még így van vele?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 18:48
 1/10 anonim válasza:
53%
Én is gyűlölöm,mindig egyedül vagyok otthon párom dolgozik meg holnap is. Utálom nem is értem miért ez az ünnep ,nem sok értelmét látom,nincs értelme lerészegedni azt amúgy is megteszik az emberek ,ha nincs Szilveszter akkor is.Felesleges rossz ünnep.
2013. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
33%
Én is útálom, már alig várom hogy vége legyen az ünnepeknek.Nagyon idegesít hogy a szomszédom már délután óta tüzijátékozik .Máskor meg sírnak hogy nincs pénzük.Tüzijátékra úgy látszik van.
2013. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk öt óta a huszonötödik tűzijátékot lövik fel, a kutyám sokkban van olyan fáradt az órákig tartó ugatástól (többnyire a fülembe), nekem meg majd széthasad már a fejem tőle. Szóval igen, amúgy sem szeretem de most még jobban idegesít. :(
2013. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát jó látni hogy,ezzel nem vagyok egyedül... a gondok még ott vannak és jöhet akármilyen ivászat vagy bulizás pillanatnyi mámor vagy még az sem ott marad minden...Elvonulni ettől a zajtól és tömegtől..mert nem érzed magad sehol túl jól..nem tudsz mert örökösen durrogtatnak ez így van vidéken nagyobb városokban fővárosban mindenütt...kint veszélyes egyedül lébecolni a vak világba,akiket szeretsz máshol vannak,vagy épp nincs senkid akkor meg egyedül...ezzel nő a nyomás ..minden évbe eldöntöm nem otthon szilveszterezek ,de minden évbe szilveszter és karácsony előtt változik,nem mintha túl sok lehetőségem volna dönteni...Nem tudsz elszabadulni mindenhol csak azt kapod vissza hogy ünnepelj ,ha nem teszed ha nem bulizol akkor kevés vagy,kimaradsz valamiből amit valójában nem is akarsz igazán...Remélem Boldogabb Új Évet ünnepeltek jövőre!!Kitartást! Mindjárt vége!! :)
2013. dec. 31. 20:21
 5/10 anonim válasza:

Szilveszter...

Néhányan seggrészegre isszák magukat, néhányan meg lazán ellövöldöznek 30-40 ezer forintot.

És 00:00-kor repkednek a "BÚÉK!"-os köszöntgetések.

Éljen!!

2013. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kutyám :D

Egyszer ment mindenki el szilveszterkor, őt bent hagytuk a lakásban, de így is szétszedett mindent, mert annyira félt. Azóta mindig itthon kell valakinek maradni. Most ez vagyok én :D

2013. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem félt a tüzijátéktól
2015. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PyroMágus ***** válasza:
74%
Ilyen zárkozott, szűklátokörű emberek miatt megy tönkre ez az ország
2015. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem,az ilyen kijelentésektôl fog...

Nyàr közepen szilveszteri kérdésre vàlaszolni...milyen eredeti..nagyon unatkozhatsz...

2015. júl. 10. 22:47
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen hamar megtaláltad kérdező,egyedi,valójában ha akkor látja a kérdést akkor akkor válaszol rá ilyen egyszerű
2022. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!