Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért ilyen fogyatékos minden...

Miért ilyen fogyatékos minden híradó akkor ha tüzijátékról van szó?

Figyelt kérdés

Rendszerint petárdának neveznek minden tüzijátékot. Akkor röhögtem hatalmasat mikor mondták hogy ilyen olyan PETÁRDA, az emberek átlagosan x forintot költenek PETÁRDÁRA majd a végén elmondják hogy azonban petárdázni idén is tilos.


Hülyék ezek vagy mi?


2013. dec. 31. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem hülyék. A kettő nem zárja ki egymást. Itthon tilos a petárda, de iszonyú sok kerül az emberekhez így is. Kevesebb, mint korábban, de sok. Itt az utcánkban ha eddig 30-40-et nem durrantottak el ebben az órában, akkor egyet sem. Látom, nem mesélte valaki, aki találkozott olyannal, akinek modták...
2013. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a tüzijáték az nem feltétlenül petárda. Tüzijáték telepeket meg rakétákat is állandóan petárdának hívnak. Már sok éve.
2013. dec. 31. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor te más hírmúsort nézel mint én.
2014. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Így van!

a másik amit rühellek, hogy azt mondják hogy csak szilveszterkor lehet tűzijátékozni amikor már kb 2 éve az F1 és az F2es besorolásúakat EGÉSZ ÉVBEN LEHET HASZNÁLNI!

2014. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TheBanner válasza:
52%
Előzővel én is teljesen egyetértek. Szilveszter előtti napon kipróbáltunk pár F2-est és egyből beszólt pár járó kelő, hogy baj lesz belőle. Nem bírom a sok tudatlan embert.
2014. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Xira válasza:
Hátha dohányzol és be vagy baszva mint atom és ciginek nézed...
2023. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!