Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért van az, hogy sok emberne...

Miért van az, hogy sok embernek üzentem újév alkalmából, és többen (ráadásul főleg rokonok) válaszra se méltattak, amikor látták az üzenetet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pl utal sms ezni mint en, felenk se szokas megkoszonni!
2014. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem szereti az újévi és egyéb ünnepi sablon sms-eket, s csak a személyes hangvételűekre válaszol.

Azt is hiheti, hogy nem akartad neki nagyon küldeni, csak benne voltál a körsms-es listájában...

2014. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs, ha félreérthető volt. Nem SMS-ről, hanem Facebook üzenetekről van szó. És nem körüzenet.
2014. jan. 3. 13:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem megköszönés, hanem mifelénk vissza szokás írni, hogy "Neked is", vagy hasonló.
2014. jan. 3. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkó dolog nem megköszönni legalább. Ha már a rokonának nem ír magától, mert mit tudom én nem szereti az ünnepet. Annyi azért lehetne benne, hogy viszonozza a jókívánságot. Na mindegy sok a paraszt ember. :D
2014. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták többen, hogy bunkóság nem válaszolni, de én egész ünnepek alatt a facebook közelében sem voltam. Aki ezért bunkónak vél, az így járt.
2014. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem voltál facebook közelben, ergo nincs ott neked, hogy "látta", az már egész más dolog. :)
2014. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6: Aki nincs Facebook-közelben, annál nincs kint, hogy "Látta:XY".

Amúgy pedig az egy dolog, hogy egy felszínesen ismert ember nem ír vissza, hát OK, ne írjon; de mikor 5 rokonnál is ottvan, hogy "Látta:" és nem ír vissza, akkor azért elgondolkozom, hogy ha erre sem méltat, akkor tényleg érdemes-e tartani a családi kapcsolatot. :)

Más: ugyanez történt egy szülinapi köszöntésnél. Nincs jobb érzés azt látni, hogy mindenkinek válaszol, csak neked nem. :)

Ennyire azért csak nem utálhat az ismerőseim/rokonaim 40%-a...

2014. jan. 3. 23:26
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha csak annyira méltatod őket, hogy odavágsz nekik egy facebook üzenetet, akkor mit vársz? Hívd fel őket, de még jobb, ha találkoztok. Komoly emberek nem veszik komolyan a facebookot, sőt legtöbbje nem is használja még csak passzívan sem...
2014. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pl szulinapra annyira sok jott, h en sem irtam, kiirtam a vegen h koszonom aki gondolt ram.
2014. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!