Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért van betiltva a vetőcsöve...

Miért van betiltva a vetőcsöves tűzijáték?

Figyelt kérdés

mikortól is miért lett betiltva a vetőcsöves Tűzijáték

Le tudná valaki írni???



2014. jan. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert egymás felé fordítva lődöznek egymásra vele a barmok. Azért.
2014. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
0%

Mert veszélyes.

És az emberek (főleg ha egy kissé sokat ittak) tökéletesen felelőtlenek.

Rengeteg baleset lenne belőle.

2014. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én egyszer próbáltam ki

am tényleg veszélyes

2014. jan. 4. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Főleg azért, mert nagy a kalibere a szilveszteriekhez képest! De azért is, mert egyenként kell meggyújtani, ami állítólag veszélyes. Én két éve lőttem, de semmi veszályes nincs benne. De azért is betiéthatták, mert a bombákat az emberek szeretik meggyújtás után a földön eldobálni.
2014. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vyrob ***** válasza:
100%
helyesek az érvek viszont lehet használni én rendőr autótól nem messze löttem idén vetőcsövest azt hittem hogy para lessz de le se szarta konkrétan idén is mindenki azt használta szilveszterkor volt ám az már biztos :) végül is tüzijáték az meg nem érdekli a zsarukat meg nem lehet megkülönböztetni mert az egylövéses golyosbombát amibe bele van épitve a bomba és nem neked kell belerakni azt továbra is lehet használni .mind a kettő ugy nézki .én idén ugy csináltam hogy le vittem 7 vetőcsövet és azokból löttem mondom este azt megkülönböztetni hogy az most a legális vagy illegális nem lehet :) ujjab semmire se való hülye törvény :)
2014. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!