Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak szilveszterkor?

Csicsóka200 kérdése:

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Lehet hogy fura hogy ilyet kérdezek de tényleg csak otthon rothadni tudok kb. 14 éves vagyok és hát tudjátok én is mennék a városba császkálni meg bulizni csak nem engednek! Az eddigi szilvesztereim annyiból álltak hogy a kát idősebb tesóm elment a barátaival szórakozni anya dolgozott apa meg rendszerint a tévé előtt aludt és "nézte" az idióta kabaréműsorokat! UNCSIII! De sose akarnak elvinni sehova se mert nem kell meg milyen jó itthon lenni meg minden...a francokat! Mindig mikor mondom hogy unatkozok akkor azt mondják aludjak vagy olvassak vagy ilyen marhaságok! Persze nekem is vannak ilyen ötleteim hogy majd filmet nézek meg minden de ki képes filmet nézni mikor tudja hogy mindenki jól szórakozik! Barátnőmhöz is szívesen mennék de na...ÜNNEP! Ők is otthon vannak közös családi program! Jó nekik! Nekem miért csak vér szerint van családom? Nem erre az ünnepesre értem egyszerűen mindenre! ÁÁ mind1! Ebbe nem akarok bele menni! Ha van valakinek valami jó ötlete írjon! Csak értelmeseket várok bunkók véleménye nem érdekel! Esetleg nem akar valaki chatelni majd szilveszterkor? xD
2014. okt. 28. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én elmegyek barátnőmhöz és ott alszok. Bár mikor 14 voltam akkor otthon aludtam :D
2014. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D köszi...bár nem hiszem hogy valaki is díjazná az ottalvásom :(
2014. okt. 28. 21:31
 3/18 anonim válasza:
ha valami érdekes szilveszteri programra vágysz, és nem engednek sehová, nincs kihez menned, otthon vagy a szüleiddel, akkor egyszerűen nincs mit tenni :D ha ezek a tényleges körülmények, akkor ismét egy dögunalmas szilveszter elé nézel. szórakoztasd magad azzal amivel amúgy is elütöd az időt a hétköznapokban. olvass, nézz filmet, rajzolj, játssz valamit, neten ezer érdekes dolog van, zabálj sokat a király ünnepi kajákból, stb. vagy ha máshoz nem mehetsz át, próbálj meg esetleg te áthívni valakit :)
2014. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt megengedik, hogy hozzád Jöjjön valaki? Ha igen akkor hívj meg barátokat. :)
2014. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt hiszem tényleg egy dögunalmas szilveszter lesz! :( Megyek aludni majd :D
2014. okt. 29. 12:57
 6/18 anonim ***** válasza:
Vegyél tűzijátékot és üsd el vele az időt.
2014. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hmmm...:D ez nem rossz ötlet! :D
2014. okt. 30. 09:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen,én is ezt tudom tanácsolni,hogy tűzijátékot vegyél.Ha akarod segítek neked,milyet vegyél,vagy mennyit szánsz rá.
2014. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A tűzjáték nagyon feltudja dobni az ember szilveszterét. Amikor én egyedül szilveszterezek annyi tűzijátékot veszek hogy elég egészen hajnalig. Szval a tűzijátékot csak ajánlani tudom. :D
2014. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:D TÜZIJÁTÉÉÉK! :D Kipróbálom köszönöm a tanácsot mindenkinek :D
2014. okt. 31. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!