Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan, hol fogjátok tölteni...

Hogyan, hol fogjátok tölteni a szilvesztert?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol:a haverokkal fogunk elmenni partyzni

Hogyan:arra ugyse fogok emlékezni

2014. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Na és házibuli vagy nyílvános szórakozóhely?

2014. dec. 14. 12:55
 3/9 anonim válasza:
remélhetőleg haverokkal beb*szunk mint atom, ha nem jön össze, akkor meg lolozok hajnalig (és álomba sírom magam)
2014. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
barátnőim szervezkednek, házibulit, esetleg kocsmázást illetően. Lenne több lehetőségem is: Egyik barátnőm meghívott házibuliba, iszogatni stb. Egy másik szintén egy házibuliba, de ott kevésbé csak az iszogatás lenne a lényeg, hanem egész éjszakás társasozás/beszélgetés. Hozzáteszem még egyik se mondta, h. 100% h összejön egyáltalán. Viszont egyrészt a párom idén nagyon szeretné velem kettesben tölteni az év utolsó napját, én meg semmiképp nem akarok nélküle lenni.:) Másrészt, vizsgaidőszak kellős közepén leszek, és igaz, hogy, aznapra tervezek lazítást, ami a tanulást illeti, de lehet, hogy fáradtabb leszek kicsit, meg amúgy sincs időm nagyon szervezkedni emiatt. Szóval vagy majd kialakul, vagy maradunk kettesben a párommal, és romantikázunk.:) Elmegyünk sétálgatni a városba, étterembe/koktélozni, /bowling/kocsma, vagy amihez kedvünk lesz, majd itthon gyertyafényes pezsizés, filmeket nézünk, jól érezzük magunkat stb.:)
2014. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én anagymamámnál fogom tölteni, valószínű kettesben és nyugiban.
2014. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*a nagymamámnál
2014. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Írigyellek, nekem párom a haverjaival akar lenni.. S azt akarja, hogy mellette legyek, de abban nem lenne benne, hogy csak kettesben.. :( Nagyon jó neked! :)

2014. dec. 18. 10:04
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem a szilveszter a tűzijátékokról szól. Hogy hol, tök nyolc, csak gyújtogathassak :P
2014. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Megértem amit érzel.:(Én is átmentem ezen az időszakon is, még 2 évvel ezelőtt az én párom is így gondolta. Ma már valahogy ,,megkomolyodott", vagy nem tudom, remélem nálad is ez lesz egy idő után!
2014. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!