Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Volt már valaki szilveszterkor...

Volt már valaki szilveszterkor, újévkor a Vörösmarty téren? Mlyen volt? Milyen árusok vannak kint? Vendéglátó helyek milyenek? és Milyen áruházak illetve boltok vannak nyitva?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 15:58
 1/6 anonim válasza:
Én még nem voltam, de a barátnőm igen, és ő azt mondta, hogy nagyon szereti, sok ember szokott lenni, ennek ellenére ő minden évben elmegy. Ennél többet sajnos nem tudok, bocsi hogy csak egy ilyen rövid választ sikerült összehoznom.
2014. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan ott nem voltam hanem máshol a belvárosban. Lényeg: Mindenhol árusok vannak és gyakran követnek hogy kell-e ez kell-e az. Ők tűzijátékot, petárdát, szilveszteri maskarákat árulnak. Másik: Tömegnyomor van szó szerint a bkv járatok teljesen tömöttek. Sokan más elé dobálnak petárdákat. Ha jól tudom a Vörösmarty téren beállnak egy nagy körbe és oda mindenki bemehet tűzijátékozni. Mint mondtam én nem a legközpontibb részen jártam és ott is csak rövid időt töltöttem de én nem ajánlom hogy oda menj. Én idén nem is megyek messzire csak a közleben elővünk pár tűzijátékot a haverokkal.
2014. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam és idén is megyünk :) ha bírod a tömeget, jól fogod érezni magad. Mi direkt a sok külföldi miatt megyünk oda, jobban lehet haverkodni mint discokban. :) a boltok nem nagyon vannak nyitva, arrafelé csak árusok vannak, akik parókákat árulnak, a tér közepe felé meg italt lehet venni. Tavaly bírtam hogy szabadon beleugráltunk tök idegenek képeibe, meg ők is a miénkbe :D azon ne lepődj meg ha iismeretlenek odamennek és megölelnek meg megpuszilnak miközben hepinyújíreznek :D
2014. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-) Én Vajdasági vagyok, és még nem voltam Budapesten. Irjatok még infókat.
2014. dec. 28. 10:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Lesz koncert vagy valami?
2014. dec. 28. 10:42
 6/6 anonim válasza:

Én Budapesten lakom és sokat tudok róla. Nem hiszem hogy lesz koncert... Max valami Quimbi, vagy ilyesmi. Viszont mindig van tűzijáték a Duna felett és az nagyon szép ;) a Parlamentet is érdemes megnézni, mert az is gyönyörűen van kivilágítva, és ha már ott vagy, akkor lánc híd meg a szabadság híd is szép látványosság. Ha a belvárosba mész, akkor felesd el az autót! Igaz hogy ingyenes a parkolás, de egyszerűen nincs hova parkolni. Minden tele van. Lesz majd nagy dudálás meg bulizás, szerintem jó lesz :)

Budapest gyönyörű város, érdemes elmenni, jó szórakozást!

2014. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!