Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy kérdezzem meg hogy...

Hogy kérdezzem meg hogy mehetek e hozzájuk Szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Az idén egyedül maradtam szilveszterre semmi programmal egyes egyedül itthon,barátaim nagyon nincsenek,de gondoltam hogy egy ismerősömtől megkérdezem hogy merre szilveszterezik, elmondtam hogy nincs hova menjek egyes egyedül maradnék otthon, ő is otthon marad de neki van kivel,de nem kérdezte meg hogy jövök e hozzájuk? am nem olyan hü de nagy haverom,busz megállón szoktunk beszélgetni meg ha találkozunk és jóba vagyunk csak ennyi.. Hogy kérdezzem meg hogy be e csatlakozhatnék a buliba hogy ne essek ki hülyének? érdees megkérdezni hogy mehetek e ha nem hívott?
2014. dec. 28. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Hívott volna, ha azt szeretné, hogy te is ott legyél, főleg azok után, hogy elmondtad, hogy otthon leszel és nincs kivel programot csinálnod. Ne kérdezd meg.
2014. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívott volna amikor dumáltatok. Mivel nem hívott, egyértelmű, hogy nem akar több vendéget. Ne kérdezz rá, mert mindkettőtöknek kínos lesz a szitu.
2014. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívott volna, ha akar. Ilyen utalásnál többet már nem tehetsz, meghívatni magadat nagyon nagy illetlenség, ráadásul neked is kellemetlen, és őt is kínos helyzetbe hozod.

Ahogy írod, egyáltalán nem vagytok olyan jóban, hogy indokolt lenne meghívnia, ráadásul nem lesz egyedül. Gondolom olyan haver/barát/barátnő... lesz nála, akivel együtt szeretné tölteni az estét, és nem kell nekik oda egy félig-meddig idegen, akivel nem tudnak mit kezdeni.

2014. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat..
2014. dec. 28. 21:38
 5/17 A kérdező kommentje:
de akkor mit tegyek ebben a helyzetben? mert egyedül itthon baromi unalmas lenne bulizni kéne 1 jót :S
2014. dec. 28. 21:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak vannak barátaid, jó haverok? Miért nem őket kérdezed meg, hogy mehetnél-e bulizni velük. HA nincs senki, akkor otthon nézed a tévét, és ígéretet teszel, hogy jövő évben kevesebb időt töltesz a gép előtt, és több időt a barátokkal vagy szerzel barátokat.
2014. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Rokonok? Tesók? Unokatesók?

De akkor sem fog összedőlni a világ, ha nem fogsz bulizni.

Egyébként máskor kikkel bulizol???? Most is velük kéne.

2014. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne otthon lenni? Ha egyszer nincsenek barátaid, akikkel bulizhatnál, egyedül meg nem akarsz, akkor más megoldás nincsen.

Az nem normális, hogy ráerőltesd magad valakire!

2014. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Minden városban szokott lenni szilveszteri buli az utcán. De szórakozóhelyre is bemehetsz.
2014. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van egy jó haverom aki ha nem házibuliba menne mehetnék vele,de mivel ott nem ismerem nagyon azokat a személyeket igy nem mehetek..
2014. dec. 28. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!