Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Egy éjszakán keresztül nekitám...

Egy éjszakán keresztül nekitámasztottam egy becsomagolt rakétacsomagot a radiátornak, reggel elvettem onnan, kívülről semmi különös nem látszik, de szerintetek lett valami baja?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos ideig kibírják. Pár éve én is jártam úgy hogy zacskószám voltak rakétáim és levágtam a kandalló mellé őket, begyújtottam és elfelejtettem hogy ott vannak úgy 2-3 óra után amikor erőteljesen megpakoltam a tüzet akkor láttam hogy majdnem forróak már így kivittem őket a szabadba. Én is aggódtam azért hogy valami gáz lesz de visszavinni és ingyen leadni őket azért nem igazán akartam, szilveszterkor inkább gyalogoltunk 30 percet de kivittük biztonságos lakatlan helyre őket nehogy veszélyeztessük más testi épségét vagy vagyonát, és semmi baj nem volt.


Ha nagyon parázol vidd lakatlan helyre és ott próbáld ki, de semmi baja nem lehet ettől.

2014. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baja,én amúgy is szobámban tartom őket.
2014. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!