Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt még olyan rajtam...

Van itt még olyan rajtam kívül, akkor szilveszterkor dolgozni fog?

Figyelt kérdés
Egész szilveszter éjszakára be vagyok osztva. Valamikor reggel fogok hazaérni. Igazából annyira nem bánom mert utána már csak 8.-án csütörtök reggel fogok menni, így lesz 1 hét szabim, de akkor is elég furcsa hogy az újévet egy irodában fogom tölteni. Van aki még dolgozni fog?

2014. dec. 30. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám egész karácsonykor dolgozott, meg holnap is reggel 6-14:00-ig, az estéje szabad, viszont így bulizni nem megy (fél 4-kor kel).

Kitartást ;) A szabi alatt majd bepótolod ;)

2014. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is dolgozni fogok.
2014. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 horbeni ***** válasza:
igen, én is, és én nem bánom.
2014. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lucky Mike válasza:

Hallo hallo sorstársak,


Én is nyomni fogom az ipart, kis hotel 0-24 recepcióján vagyok Budapesten...én kicsit bánom, főleg hogy odakint a környező utcákon tuti "állatkert" lesz, és egy két mókamiki csak betéved majd nyomni a showder klubot...de túléljük valahogy (hamar el fog suhanni, hiszen csak egy este) ! :-)

2014. dec. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. :)

Én technikai felügyeletre vagyok beosztva az egyik televíziós társaságnál.

2014. dec. 31. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!