Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan értékeled a 2014-es...

Hogyan értékeled a 2014-es évet? Nehéz volt? Mit vársz vagy mi várható 2015-ben?

Figyelt kérdés

Nekem egy nehéz év volt, ugyanakkor sikerekben gazdag. Voltak nehézségek is. Sok új embert megismertem, aminek nagyon örülök. Örülök azonban, hogy végre lezártuk az évet. 2015-től "sokat várok." Nehéz év lesz, és reményeim szerint sikeres is.


Ti mit vártok 2015-től/ben? És milyennek véled az elmúlt évet?



2015. jan. 1. 17:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Jó év volt, mert külföldre költöztem. Itt megbecsülik azt, hogy az ember dolgozik. Nem tervezek haza menni 2015-ben se.
2015. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez volt talán a legjobb és a legrosszabb évem is egyben.


Elég sokat voltam (lelkileg) padlón, voltak esetenként csúnya dühkitöréseim, szorongások, érzelmi hullámzások meg ilyesmi.

Viszont rengeteg sikerem és szép emlékem is volt, például a szalagavató, szerenád, érettségi, sikeres egyetemi felvételi, gólyatábor stb.


2015-tel pedig elég sok elvárásom van. Először a januárra megmaradt vizsgáimat szeretném sikeresen letudni, majd a második féléves vizsgákat is. Közben le akarok érettségizni földrajzból és tenni akarok egy nyelvvizsgát, mert szakot akarok majd váltani. Ha ezek összejönnek, akkor szeptembertől Pesten fogok tanulni, ahol pedig szeretnék sokkal szociálisabb életet élni és olyan emberekkel körülvenni magam, akik előre visznek és nem visszahúznak.

2015. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Munka sikeres volt. Magánélet fájdalmas és még meg sem oldódott. Szóval ez 2015-re marad. Remélem, az is rendeződik idén.
2015. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2015-ben nekem a nyelvvizsga az egyik nagyobb esemény, és még sok más dolog amit megterveztem
2015. jan. 1. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2013-ban meghalt az apám, 2014-ben az édesanyám. Mindkét évben felmondtak egy-egy hitelemet. Az idei évtől már azt is beérem, ha nem hal meg senkim, és fedél marad a fejem fölött. ://
2015. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%

sikeres volt ez az év, talán ez volt a legjobb eddig. nekem is voltak nehézségeim családon belül, de hál' Istennek a tűrhető kategóriába tartoznak. az egyetemen egyre jobban teljesítek, és végre rámtalált a nagy szerelem :) mindig úgy éreztem hogy az élet kb minden részén elégedett lehetek (persze lehetne jobb is), csak ez hiányzott már nagyon. lassan 1 éve boldog párkapcsolatban élek :)

2015.. először is sikeres vizsgák :D párommal tovább szépíteni, meghittebbé tenni a kapcsolatunkat, kis családomban pedig ne romoljon tovább a helyzet, ennyit kérek. :)

2015. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden úgy alakult, mint ahogyan terveztem, de ennek ellenére egy nagyon jó év volt :) Remélem az idei is minimum ilyen lesz. :)

Pont év végére összejöttek dolgok, amikre egész évben vágytam - munka és pár. Igaz, hogy rövid ideig tartottak, de összességében jó év volt és megszépítették a végét. :)

2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rakás sz@r volt, vállalkozásom becsődölt, összejött egy rakás hitel, szerencsére év végén találtam egy kényszer munkát, amiből ezt ki tudom fizetni. Magánélet 0, csajozásba fektetett idő ki lett cseszve az ablakon ismételten. Nem vagyok sikeres se a szerelemben, sem az üzletben.


2015, horoszkóp jót ígér. Leígéri az égről a csillagokat. A baj az, hogy 2014re is csillagokat ígért és semmit se kaptam a szopatáson kívül.


Kezd elfogyni az erőm!


26F

2015. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten?

Katasztrófa..

A Szüleim válnak, a draga nagymamám aki nagy szerepet játszott a felnőtté valasomban meghalt es a lelkem egy resze vele egyutt. A csaladom darabokban, nincsenek barátaim akikben feltétel nelkul megbizhatnek.

Jo dolog talan hogy a nyelvvizsgám szóbeli resze kesz

Nekem is nehez ev volt talan pont azert is mert nagyobb elvárásokkal indult.

A jovo ev remelem lazább lesz es egyszerubb, nem igazan birom ezt a feszitett tempót. Szeretnek jo evvegi átlagot produkálni, megszerezni a nyelvvizsga masodik felét es elkezdeni a jogsit. Szeretnem ha vegre olyan emberek venne el korul akik között jol erzem magam es nem beszelnek ki a hatam mogott.

Illetve jo lenne ha ram talalna az a mindent elsöprő szerelem mert a nehez helyzetekben igencsak szükségem lenne egy mentsvarra.

Buek egyebkent:)


17/L

2015. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra 2014 a változások éve volt. Végre sikerült elhagyni a nagyon utált melóhelyem, újba kezdeni, elindult egy nagyon lassan felfelé ívelő ciklus.

2015-re pedig az "építkezés" éve lesz. Végre jó helyen vagyok. Most kell magam felépíteni, megragadni a lehetőségeket, és hátrahagyni minden rosszat. Nem szoktam optimista lenni, de én 2015-től, a magam viszonylatában jót várok. (Persze a külső körülmények bezavarhatnak)

2015. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!