Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van Budapesten valami igényes...

Van Budapesten valami igényes szórakozóhely, ahová beengednek egy 17 évest?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 barátommal együtt szeretném tölteni a Szilvesztert, ők mind a 3-an elmúltak 18 évesek, annyi a bökkenő, hogy én még nem. Arra lennék kíváncsi, hogy Budapesten van e valami szórakozóhely 18 év alattiak számára is, ahol Szilvesztert tudnánk ünnepelni? Semmi rosszat nem kell elképzelni, egyikünk sem dohányzik, nem iszunk, nem alkoholizálunk, igényes körülmények között szeretnénk lezajlítani ezt a Szilvesztert, valami igényes helyen. Ahol nem a részegek verekednek. Tehát nem egy poros kis kocsmába. Hanem egy jó kis fiatalos helyen, ahol szól egy kis zene, lehet inni egy kis pezsgőt, értitek. :)


Aki tud valami jót, az legyen szíves kommentelni, de vegyétek figyelembe, hogy 17 vagyok, 18 majd csak jövőre... :D


Köszi minden választ. :)


17/F


2015. okt. 26. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az UP-ban szoktam látni mindig ilyen korosztályt. Hívd fel a clubokat és kérdezd meg, hogy 17 évesen beengednek-e.
2015. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Play-be biztosan beengednek, bár annyira igényesnek nem mondanám..
2015. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!