Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kecskeméten érdemes szilveszte...

Kecskeméten érdemes szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor szeretnénk párommal elmenni egy olyan városba ahol van utcabál vagy valami nyitott szórakozási lehetőség. Kecskemétre gondoltunk ott szokott lenni ilyen?

2015. nov. 5. 07:59
 1/4 tetro ***** válasza:
Szokott de baromi uncsi. Inkabb Sao Paulot javaslom.
2015. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végülis. Majdnem mindegy hova megyek xD
2015. nov. 5. 21:15
 3/4 anonim válasza:
Én kecskeméti vagyok, mindig is ebben a városban szilvesztereztem. Az utcákon csak petárdázós, házibuliba menős, piázós fiatalokat látni, de azokat sokat végülis. Különösebb össznépi programok nincsenek. Itt keresni vagy szervezni kell egy házibulit, éjfélkor lemenni az utcára ellőni a pirotechnikát, azt kész.
2015. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is kecskeméti vagyok, de én inkább szanticskára megyek.. Én jobban szeretem ott köszönteni az új évet. Valahogy érdekesebbnek tanálom.
2015. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!