Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Na ki nézegette már a lidl ös...

Na ki nézegette már a lidl ös ujságban a tüzijátékokat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki kitalálta ez az ázsiai hülyeséget, annak azt kivánom, szenvedjen annyit, mint a szerencsétlen állatok (kutyák, macskák). Születésnap, névnap, akármilyen buli csak robbanásokkal és sivító hanggal az igazi?! Nem, nem lehet kapni csak szilveszter előtt, ha mégis, akkor ne csodálkozz, ha a szomszédok kihívják a rendőrséget!
2015. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egész évben fellehet használni amugy meg akármikor meglehet venni a neten.
2015. dec. 18. 21:10
 3/9 A kérdező kommentje:
és amugy már reklámozzák az újságban
2015. dec. 18. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk meg az ázsiaiaknak. Ahhoz, hogy jól szórakozzatok, nem kell se durrogás, se sivítás, se drog. Ital is csak mértékkel. Kész háború van szilveszterkor nálunk is, amikor sorra robbantják fel magukat a terroristák, éppen ez hiányzik.
2015. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a hülyeséget...azért mert valaki nem szereti más se szeresse vagy mi van már?

Hát én néztem, megmondom őszintén, az a véleményem, hogy amilyen kis xarok vannak benne olyan horror áron. Én nem tudom ez a viking milyen gyártó, vagy honnan jött (mielőtt elkezdett a lidlnél árusítani nsm ismertem, pedig elég sokat ismerek), de eléggé el van szállva az árakkal. Ahogy nézem 1-1 dolog megéri, de úgy összességében túláraztak.. +tavaly óta is sokat emeltek :)

2015. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nekem is feltünt hogy emelkedtek az árak de amugy szerintem jók a viking cuccok eddig csak tavaly vettem de megvoltam vele elégedve(egy se sült be) tavaly elött tigerescuccokat vettem de sok volt a rossz(kiesett a kanóc besült).
2015. dec. 20. 08:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Drága és a fele se működik, besült, olyan is volt, amelyik oldalra ment, át a szomszédba. Az meg ordított, mert majdnem a kocsiját találta el. Nekem nem kell többet.
2015. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem a legjobb
2015. dec. 20. 14:26
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom ki, hogy van vele, de én a gyerekem miatt veszek tűzijátékot, mert ő nagyon szereti. Biztos távolból mindig örömmel figyeli, mint ahogy én is 30 éves fejjel.

Amúgy ez, hogy drága olyan álszentség, mert mindig drága volt. Én se fogom megvenni a 30 ezreset, de most 10 ezret félretettem novemberben és decemberben és nekem ennyi a gyerekem boldogsága megér.

És igen én is néztem már.

2015. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!