Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljunk szilveszterkor...

Mit csináljunk szilveszterkor a párommal? Kevés pénzből megyeszékhelyen.

Figyelt kérdés

anyagilag most nem állunk jól. őt hívták házibuliba, de ott is van belépő meg kell vinni piát,de arra nincs pénzünk. nekem is hasonló programot ajánlottak.

tudtok valamit ajánlani, ami ingyenes vagy minimális összegbe kerül? eddig úgy néz ki otthon leszünk,de én nem szeretnék, ami érthető 19-20 évesen.

gondoltam arra,hogy nézzük meg a tűzijátékot .ez jobb mint a semmi, nem? csak arra meg morgott,hogy csak ketten mennénk. de hát még mindig jobb mint otthon nézni a tvt. ti mit gondoltok? ha nem lenne pénzetek,mit csinálnátok?


2015. dec. 27. 19:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
1-2 ezer lenne rá csak
2015. dec. 27. 19:02
 2/12 A kérdező kommentje:
ráadásul otthon se kettesben lennék. ezért is szeretnék valahova menni.
2015. dec. 27. 19:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Ami ingyen van azok a szabadtéri rendezvények, csak úgy néz ki, hogy baromi hideg lesz.

Egyébként meg milyen házibuli az, ahová belépőt kérnek? :D

Ha tudod, hogy későb lesz több pénzetek, akkor megkérhetsz valakit, hogy vegyen a nevedben piát, és majd visszaadjátok az árát, és úgy el lehet menni a házibuliba. Nem tudom, mennyire közeli ismerőseitek a társaság, de mi pl soha nem problémáztunk ilyeneken, hogy ki mennyi kaját-piát hoz valahová. Ha valakinek gondjai voltak, akkor a többieknek simán megérte, hogy egy ezressel többet szán a bulira, és így mindenki ott tud lenni, és együtt tudunk ökörködni.

2015. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"...őt hívták házibuliba..."

Házibuliba?

Oda legalább havernak kall lenni, hogy hívjanak.

A "haver" azt jelenti, hogy mindig az fizet, akinek éppen van pénze, hosszabb távon kiegyenlítődik.

.

Nem érzitek jól magatokat egymás társaságában, inkább mennél társaságba, ahol egyesek tuskó részegre isszák magukat?

2015. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-2 ezer forintbol is elmehettek hazibulizni, de nekem az szur szemet eleve, hogy kulon kulon hazibulikba hivtak meg titeket? kulon biztos nem buliznek a helyetekben.

a legokosabb szerintem az lenne, ha vennetek otthonra magatoknak vmi 1000 forint osszeg koruli pezsgot, keszitenetek szendvicskeket v nasikat a maradek 1000 forintbol, es bekuckoznatok, megneznetek kozosen a tuzijatekot, vagy akar tarsasozhattok, kartyazhattok, filmezhettek, beszelgethettek stb. is.

2015. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 2ezerből vegyetek sört a boltban, olcsón, hátizsákba be, aztán végigjárjátok a városban az ingyenes rendezvényeket.

Mondjuk tényleg durva, hogy nincs olyan barátotok, egyetlen egy sem, aki elhívna titeket egy buliba belépő nélkül, vagy aki tudna valami jó helyet, ami ingyenes.

Keressetek valami jó kocsmát, aztán jó barátokat is.

2015. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most a szilveszter kötelező ? Ha nincs pénz nincs pénz,ez van,fogdjátok el. Inkább költsétek magatokra azt az 1-2 ezer ft-ot,vegyetek belőle 2 üveg minőségi pezsgőt,aztán azt iszogassátok egy szabadtéri program mellett. Nem nagy dolog a szilveszter,pár ór alatt eltelik...
2015. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kulon-kulon hívtak. Hanem pl az ő haverjaii hívták őt és engem. Meg az én barátnőm hívott mindkettőnket. Ahova engem hívtak, az valami puccos hely, ilyen étterem szerű, aminek az egyik részén van a zene, tanc. Másik részén meg vacsi lesz. De az baromi drága, felejtős. A barátom haverjai meg ilyen kerti sutogetes+pia+tuzijatek programot talaltak ki. De úgy hogy előre megveszik es elosztjak a koltsegeket. Az is draga nekünk... Most nem várhatjuk el, hogy miattunk más legyen a program.

Akkor szerintem marad az otthon+tűzijáték nézés. 

2015. dec. 28. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, nem várhatjátok el, de a haverok meg felajánlhatnák, hogy Józsi, neked most ez lesz a karácsonyi ajándékod, hogy nem kell beleadni semmit a buliba. Most őszintén, ha mondjuk 60 000 Ft-ot kell 20 vagy 18 felé elosztani (és ennyiből istenes bulit lehet csapni), az azt jelenti, hogy 3000 helyett 3400 Ft-ot kellene beleadni. Nekem ennyit megérne egy jó barátom, ha esetleg vannak számotokra ismeretlenek is, azoknak meg nem kell tudni, hogy ki mennyit ad bele, 3400 és kész.
2015. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát nem ajánlották fel,ez van:D
2015. dec. 28. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!