Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A barátnőm nem akarja hogy...

A barátnőm nem akarja hogy tűzijátékot vegyek. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 19:34
1 2
 11/20 vyrob ***** válasza:
40%
Szard le magasról Mi az hogy még majd ő szabja meg neked ! Nekem is volt ilyen szerü csajom ő itt utasitott hogy ne vegyek meg szemét vagyok hogyha veszek mert álatok blablabla nem Érdekel a rinyálása szilveszter egy évben egyszer van ! Ennyi :) én meg mondtam akkor te meg szokjál le a bagozásról jött a válasz kapásból hogy nem én meg : akkor milyen jogon dirigálsz nekem ! SZÓVAL VEGYÉL NEHOGYMÁR MEGSZABLYA MIT CSINÁLJ!
2015. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 vyrob ***** válasza:
37%

Ha neked az a pár perc durrogás-villogás nyújtotta kétes értékű boldogság fontosabb, mint az, amit a barátnődtől kapsz, akkor fogad meg azok tanácsát, akik azt írták, dobd őt. Neki csak jót teszel. ?


Már elnézést kedves 10- es de Ugy tudom egy kapcsolatban vannak kompromiszumok ,Na már most ne hogy már a barátnő mondja meg a srácnak hogy mit csináljon Mert forditva a barátnő lenne kiakadva ha mondjuk az én esetemben a srác mondjuk keményen megmondaná hogy oké akkor te meg ne dohányozzál,ne járj plázába,ne sminkeljél stb ! Ez nálam is igy volt utána rögtön jött a nagy nemezés kicsi szájából .Na az ilyen csaj aki nem képes ezt tolerálni az nem való barátnőnek !

2015. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyél már papucs fiam, vegyél! Kit érdekel, hogy hisztizni fog? Nehogy már Ő legyen a férfi a háznál...
2015. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a motivációs válaszokat :D Egyébként 10es... A tűzijáték szerintem ugyan olyan mint az alkohol vagy a cigaretta drága és haszontalan... De ez csak egy évben egyszer van... És barátnőm egész évben vásárol egy csomo felesleges dolgot egy évben egyszer nekem is szbad :D
2015. dec. 29. 10:03
 15/20 A kérdező kommentje:
És a barátnőmet mindennél jobban szeretem... Csak azert szórakozni is szeretnék
2015. dec. 29. 10:07
 16/20 vyrob ***** válasza:
Igy igaz a kérdés Iró jól megmondta :) ugy ahogy mondja :)
2015. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%

Akkor ne vegyél. Gondolj inkább szegény állatokra!🐶🐱🐰

Másrészt a szomszédok úgy is fognak tűzijátékozni, majd nézitek azt.😉

2015. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

"Másrészt a szomszédok úgy is fognak tűzijátékozni, majd nézitek azt.😉"

Tipikus.. :D

Mennyivel másabb ha te csinálod, teljesen más az érzés meg minden. :D

2015. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Meg a kockázat, hogy felrobban a kezedben...
2015. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%
Az egy olyan kockázat ami minimálisra csökkenthető normális használattal. Aki mást mond nem tudja mit beszél..
2015. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!