Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van rajtam kívül olyan személy...

Van rajtam kívül olyan személy, aki szintén egymagában ünnepli a szilvesztert/újévet?

Figyelt kérdés
Vagy csak én járok ilyen cipőben? Nem mintha nem tudnék elmenni valahová barátokkal/ismerősökkel, de nem szeretek ünnepelni, ha nincs egy párom, akivel osztozhatnék az ünneplés(ek)ben.

2015. dec. 27. 22:59
1 2
 1/15 gixerk6 válasza:
Hasonlóképp vagyok..
2015. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kor és nem is érdekelne, ha valaki nem szégyenli megosztani. Én 26/F :)
2015. dec. 27. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Énis egyedül ünneplem. Nekem is lenne programom,de most idén lemondtam. Csak egy nyugodt estét akarok.
2015. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és 22/F
2015. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

nincs párkapcsolatom..haverok (barátaim) sincsenek

olyanra gondolok akivel ellehet menni erre arra programot kitalálni stb ..

régi osztályból 3 emberrel tartom a kapcsolatot FBon..

abból lehet 1 el találkozok szilveszterkor és iszogatunk még meg nem érezzük az alkohol erejét...

már a sokadik szilveszterem fog így telni ...jó lenne már egy társ ..:)


u.i: nem azért nincs barátnőm mert csúnya vagyok vagy ilyesmi sőt ha adnék magamra és önbizalmam lenne ... egyszerűen hite hagyott vagyok illetve gátlásokkal élek eggyüt

2015. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
F/20 lemaradt
2015. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele nyugi :)

Itthon vagyok minden évben a családdal. Tesóimmal meg anyummal szoktam "ünnepelni". De nem is szeretek ilyenkor kimozdulni mert van két kisállatom,akikre vigyáznom kell ilyenkor. Szóval emiatt is:/

De nem szoktak hívni nagyon. Igaz mostmár nem is iszom,mert rájöttem, hogy tönkretesz.

Nem tudom még mit csinálok, de majd kitalálok valamit, hogy ne unatkozzak :)

19L

2015. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
4%

bocsassa meg a vilag de hogy birjatok:Ddd

onmagaba fordult szarok:D alljatok mar talpra ne jatszatok el a nyomorultalak mikozben osszesen mennetek bulizni(:

mind megvagytok hivva hozzam

2015. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
szóval szarok vagyunk? mondja ezt egy kifli :D
2015. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Idén sajnos én is így leszek, mert nincs párom és bulizni sem szeretek. Egyedül leszel a lakásomban, TV-zem, netezek és próbálom majd kipihenni a hétköznapokat. Olyan lesz, mint egy szokványos nap.


27/F (meleg)

2015. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!