Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Most készülök először buliba, most engdtek el először szilveszterkor. Barátnőimmel mennénk diszkóba, eddig nagyon izgatott voltam, de már semmi kedvem nincsen elmenni.

A szüleim az öcsémmel és barátokkal mennek egy retró buliba, vacsorával. Senki korombeli nem lesz, szerintem nem is érezném jól magam, én mégis sehol máshol nem akarnék lenni, csak anyáékkal.

Szerintetek mit tegyek? A barátnőimnek már megígértem és félek, hogy megbánnám, ha a másodikra mennék, de nem tudom... Anyával és apával akarok lenni! Ez normális egyáltalán?



2015. dec. 30. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedtél, mert most először mész buliba, és talán félsz a negatív dolgoktól amiket hallottál (pia, agresszív emberek, stb.)

Vagy meg tudnád fogalmazni, miért nem akarsz már a buliba menni?

Ha úgy érzed, tényleg nem éreznéd jól magad, ne menj el, hanem csatlakozz anyukádékhoz. De ha csak egy kicsit beparáztál, akkor szerintem érdemes megpróbálni. Nem kell nagy partiarcnak lenni, meg részegségig inni magad. Beszélgethetsz a barátnőiddel, táncoltok, jól érzitek magatokat. A családoddal ünnepelted a karácsonyt, most szerintem lehetsz a barátnőkkel. :)

2015. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!