Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kivel töltsem a szilvesztert?

Kivel töltsem a szilvesztert?

Figyelt kérdés

A gyerekkori barátommal aki 2 évvel fiatalabb nálam vagy a tesómmalbés barátaival,ők kb.5-7 évvel idősebbek nálam.

Ha tesómékkal lennék akkor egy idő múlva diszkóba is elmennénk,ha a haverommal akkor meg nála és gépeznénk,filmet néznénk,beszélgetnénk stb.Jó lenne a tesómékkal.is de ha belegondolok egyedül töltené a szilvesztert és gépezne.Viszont fordított esetben ha hívnák a haverjai akkor szerintem ő nmenne engem meg itt hagyna.Szóval nem tudpm hogy döntsek.


2015. dec. 31. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én speciel vagy nem csinálok semmit, vagy pedig havercsótányokkal kockulok. Ennyi.
2015. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mi döntsük helyetted?

Neked kell tudnod hogy kivel milyen viszonyba vagy, meg kivel lennél szívesebben együtt szilveszterkor. A haverodat nem tudod elhívni tesódékhoz, és akkor együtt mennétek diszkóba?

2015. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ma inkább haveromékkal kockulok.

-World of Tanks-


Good luck&have fun!:)

2015. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haverodat nem tudod tesódékhoz vinni, hogy együtt menjetek bulizni?

Hívd fel ha akar úgyis elmegy, ha nem akkor döntsd el.

Akivel jobb viszonyban vagy és ahol úgy gondolod jobban éreznéd magad.

Én a helyedben ha nem kivitelezhető az, hogy a haveromat átvigyem tesómhoz akkor discoba mennék, az újévet meg a haverommal tölteném.

2015. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!