Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mikor vannak jó áron a tűziját...

Mikor vannak jó áron a tűzijátékok?

Figyelt kérdés

Inkább most érné meg rendelni a neten tűzijátékokat, vagy 29-31. között a bevásárlóközpontok parkolóiban?

Gondolok itt kisebb pt 2-es telepekre.

Illetve elfogadnék tippeket is, hogy pár ezerért milyen telepeket érdemes megvenni, és milyen webshopokat ajánlanátok ahol jó árak vannak.

Előre is köszönöm! :)



2016. dec. 1. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
jó áron??? Az nem lesz sehol. Egyébként dec 29-ig nem is lehet legálisan nálad.
2016. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Relatív az ára.. Persze én sem tartom olcsónak, de egyszer néhány évente ennyit talán megér. Az hogy engedélyezett-e, az lényegében teljesen mindegy, ugyanis árulják a webshopok őket, másrészt pedig most úgy őszintén.. Ki az akinek ha marad néhány rakétája, egyből leadja amikor kell? :) Nem sokan..
2016. dec. 1. 20:32
 3/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Nem illegális tartani. A tilalom csak a Kat3, és nagyobb cuccokra vonatkozik.

Amúgy a parkolókban őrült árak vannak....

A legjobb külföldön megvenni, vagy onnan rendelni.

2016. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én pt2-eseket írtam. :) Igen én is gondolkoztam rajta hogy aliexpressről vagy ebayről berendelek, de attól tartok hogy az már az idén nem érkezne meg. Ezért is érdekelne hogy magyar webshopokban érné meg vásárolni, vagy parkolókban. Na meg hogy mikor ugye.. Mert ha most olcsóbb, mint mikor 'szezonja' van 29-31.-én, akkor nyilván most rendelném meg őket.
2016. dec. 1. 20:41
 5/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Tudom, hogy te kat 2-t írtál, ez az okostojásnak szólt, aki szerint nem lehet :D

Ali/ebay-ról nem szabad tüzijátékot venni (be sem engednék :D). Megvannak a nagy, erre szakosodott európai webshopok. Ott van Pl a Bombashop.com, hogy csak egyet említsek. Azt pl érdemes megnézni.

Magyar webshopokból...háát...szerintem nem jársz sokkal jobban mint a konténerből. Sem választék, sem ár szempontjából. Persze ez csak az én véleményem :D

2016. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, megérkezne szilveszterig? Már csak az ünnepek miatti fennforgásra gondolok.. Na meg hát itt a szezonja, és gondolom sokan most rendelnek.
2016. dec. 1. 20:48
 7/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%
Igen, ez jó kérdés...A fizetéstől számított 2-3 héttel kell számolni. Szerintem ha más nem, de karácsony-újév közt megérkezne. Bár ennek lehet utána kellene nézned az oldalon, szoktak róla infókat kitenni, ha megnövekedett a szállítási idő.
2016. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20 euró lenne a szállítás.. Az már majdnem annyi mint amennyit költenék rá. :) Asszem ez nem az én webshopom lesz.
2016. dec. 1. 20:58
 9/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Jaaa értem.

Szlovákia? Ausztria?

Onnan is lehet venni, általában jobb áron mint itt. Vagy nem akarsz odáig utazni érte?

Nézz fel még a pyropont.hu-ra.

De ennyi tippem volt, nekem ezek a beszerzési források, sajnos nem tudok többet, amit úgy tényleg ismerek is, és merem állítani, hogy jó.

2016. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kiutazni nem szeretnék érte az biztos. Köszi szépen a tippeket, utána nézek még néhány helyen. :)
2016. dec. 1. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!