Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor hol lesz...

Szilveszterkor hol lesz Budapesten újévi utcabál? Szeretnénk részt venni egy ilyen nagy közös visszaszámoláson (5,4,3,2,1. Boldog újévet. ) Viszont nem tudjuk merre keressük.

Figyelt kérdés
Milyen programokat tudtok ajánlani Budapesten így szilveszterre? Megéri átfagyoskodni az éjszakát és megvárni az első vonatot?
2016. dec. 16. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős, csak ezért nem éri meg Pestre jönni. Inkább házibulit keressetek valahol. Sokkal jobban fogjátok magatokat érezni, és ha hideg lesz átfagyva jó kis betegséggel kezditek az új esztendőt. Még vidéken is jobb egy kisebb társasággal bulizni még falun is mint pesten az utcán. Hidd el, itt élek, tudom.
2016. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szívesen csatlakoznék!
2016. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!