Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Megigértem egy ismerősömnek...

Megigértem egy ismerősömnek hogy megyek hozzá szilveszterre 2 sodszor de most van esélyem lemenni a barátnőmhöz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok 17/F vagyok. 1 éve az az előző szilveszterkor nagyon leakartam menni barátnőmhöz de nem tudtam végül és közben egy ismerősöm hát nagyon akarta hogy lemenjek hozzájuk de én nem szeretek bulizni plusz ott votl nagyon sok barátom is tehát nem egy ember akarta volna hogy lemenjek de nem mentem le hanem otthon maradtam mert nagyon rosszúl éreztem magam hogy nem tudok lemenni barátnőmhöz. idén megint mondták hogy menjek le de nagyon és már nagyon idegesek lesznek ha nem megyek le... megkellet ígérnem különben nem hagyott volna békén a házi gazda és nagyon megutált volna. de most van esélyem lemenni a barátnőmhöz és le is fogok menni. mit tehetek hogy megértsék hogy a barátnőmmel akarok lenni ilyenkor? azért igértem meg nekik mert nem mondhatom hogy a barátnőmmel leszek mert nem tetszik neki. :(
2016. dec. 24. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok zagyvaság?

Meg mi az " hogy 2 sodszor" ?

Ezt igy olvasva annyi KETTŐ SODSZOR.

2016. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyenek a barátaid, nem mindegy mit gondolnak?
2016. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azért ilyenek mert megígértem valamit nekik és nem tartottam be van rá okuk szerintem. Mondjuk tényleg nem túl megértőek de én se voltam olyan aranyos. Megígértem valamit
2016. dec. 25. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjetek a barátnőddel az ismerőshöz. Így a barátnőddel is vagy és a többiek se haragudnak meg Szerintem biztos megengedik. Ha meg kettesbe akartok lenni, maximum éjfél után leléptek a barátnőddel.


Ennyit tudok tanácsolni

2016. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem lehetséges... Ő az ország másik felén lakik...tavkapcsolat .
2016. dec. 26. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de te egy nagyranőtt óvodás vagy! Mi az már, hogy a barátaidtól teszed azt függővé, hogy lemenj a barátnnődhöz, akihez AKARSZ???


Neked nincs saját akaratod? A "barátaidhoz" kell igazítanod? Eszem megáll! Te még elég gyerekecske vagy, ha nem azt teszed, amit a szíved diktál!

Ki számít: te és a barátnőd, vagy az a csürhe?!

2016. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát bocsi én nem tom mennyire gyerekes ez de... Szerintem azért nem a legjobb másokat se átverni akik jó fejek amúgy velem ha csak nem erről a szempontról van szo
2016. dec. 28. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
???
2016. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!