Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszteri program ötletek,...

Szilveszteri program ötletek, ha nincsenek barátok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 23:19
 1/8 anonim válasza:
31%
gépezz... töcsd le az nfs most wantedet és játsz
2016. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jaja én is játszani fogok, közbe inni
2016. dec. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
En kimozdulok, szerintem nem kell antiszockodni. Keresel egy tarsasagot vagy kettot vagy x darabot becsatlakozol aztan tovabb alsz. Nem olyan nehez. Vegig bulizod az ejszakat es olle.
2016. dec. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dolgozni fogok :p
2016. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
merre laksz?
2016. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy teljesen egyedül leszel? Család? Nem tudsz átmenni hozzájuk? Egyébként nem szégyen egyedül sem lenni, feltéve, ha szeretnéd, nem kötelező mindenkinek bulizni, csak mert ilyenkor ez a szokás. Abban az esetben, ha egyedül leszel, és ez már biztos, akkor ha az anyagiak engedik, akár menj el egy másik városba, és vegyél ki egy szobát, töltsd ott, sétálgass a városban, esetleg valami koncert stb.

De biztos a lakhelyedhez közel is lesznek jó programok. Akár valami utcabál, vagy szabadtéri szilveszteri bulik (igaz, ehhez azért bírni kell a fagyoskodást), vagy menj el egy színházba esetleg. De ha végképp sehova nem akarsz menni, akkor is kényeztesd el egy kicsit magad aznap este. Úgy értem, csináld azt amit egyébként nem tennél meg egy átlagos napon. Pl. először is vegyél magadnak mindenféle finomságot: kedvenc ital, nassolni valók, keverj magadnak valami finom koktélt, úlj be egy nagy kád vízbe, vagy olvass egy jó könyvet közben, heveredj el a kanapén jó filmek társaságában, vagy bármi ami örömet szerezne neked. Lehet, hogy azt fogd mondani közhelyes, de én pl. a helyedben ezt tenném.

2016. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úlj=ülj, elnézést
2016. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írj rám
2016. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!