Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Normalis, hogy engem egyaltala...

Normalis, hogy engem egyaltalan nem erdekel ez a szilveszteri meg ujevi felhajtas?

Figyelt kérdés
Mindenki lazban van, meg pezsgi, meg rugjunk be, de nekem ez csak egy szombat este, nincs is kedvem menni sehova, pedig hivtak egy csomo helyre, de nem is ertem mit tudnek unnepelni, van meg valaki aki igy van ezzel?
2016. dec. 31. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Totál így vagyok én is. Most őszintén ki nem szarja le, hogy év vége van?
2016. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40-en vagyok de őszintén szólva sosem érdekelt, de pezsgőt azért iszok vagy koccintok de szval én a szolid oldalt képviselem.
2016. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőt kérdezném, hogy milyen nemű és korú?
2016. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nálam szilveszter/újév, olyan mint egy átlagos nap.
2016. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális, ez egy ugyanolyan nap mint a többi. :D
2016. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
22/f vagyok. Nem vagyok amúgy ilyen itthon ülős kocka tipus, szóval van szociális életem, csak ez a mai nap olyan, hogy nincs kedvem hozzá :)
2016. dec. 31. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem sem. Nem megyek bulizni sem, szívem szerint átaludnám magam az új évbe, de anyámék be vannak zsongva, szóval kedvükért kb. fél 1-ig fenn leszek, társasozunk, meg ősrégi kabarékat nézünk aTV-ben .
2016. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Áá, én most unfield videókat nézek, ajánlani tudom a sorstársaknak, jó szórakozás :D

https://www.youtube.com/watch?v=DxHjzHModvw

2016. dec. 31. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
lacarom a cilvectert
2016. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Számomra azért bír némi ünnepélyes tartalommal. Újabb év, amit megértem, újabb lehetőségek, remek alkalom arra, hogy számot vessek, mi volt jó és min kell változtatni a jövőben. Ezt igazából bármelyik napon megtehetnénk, de az emberek legtöbbjének kellenek kiemelt alkalmak. Ezzel sincs baj és azzal sem, ha valakinek ez is csak egy nap a 365-ből. Nem iszom alkoholt, nem megyek bulizni, de a barátaink eljönnek hozzánk, beszélgetünk és számot vetünk az eddigi életünkkel. 40 körül erre különösen haJlamossá válik az ember.
2017. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!