Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nektek milyen év volt 2016?

Nektek milyen év volt 2016?

Figyelt kérdés
Nekem az eddigi legszebb évem volt.:) Remélem 2017 is ilyen szép lesz! :)

2017. jan. 1. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt minden. Jó is, rossz is. Nagyon jó is, nagyon rossz is. Volt műtét, munkahelyi gondok, párkapcsolati problémák. De volt egy csomó jó élményem is.

De nem ez volt a legjobb évem. Remélem, a 2017-es jobb lesz :)

2017. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én azt kívánom hogy sokkal jobb legyen ez az éved! :)
2017. jan. 1. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi legrosszabb :(

Szülő problémák, barátnő problémák (viszonzatlan szerelem).

Azonban a versenyeken (főleg tanulmányi) 2016-ban szerepeltem a legjobban.

De összességében nagyon rossz volt.

Örülök, hogy neked jó volt! :D

2017. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor hidd el ennél már csak jobb lehet! :)
2017. jan. 1. 19:35
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Olyan, mint az összes többi. Szar.
2017. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 2011-2015 nagyszerű volt, csak azért írom mert 2016 ban a poklok poklát jártam meg.


Leginkább lelki problémáim adódtak, és elég sok barátot vesztettem el különböző okok miatt. Abba az évbe nem jött össze semmi amit szerettem volna, ami miatt szintén magam alatt voltam. Megismertem egy nagyon jó embert, de hamar véget ért a dolog mert valaki féltékenységből valótlan dolgokat állított rólam amit nem bírtam lemosni magamról, pedig semmilyen téren sem igazak csak az illető annyira naiv hogy bármit el lehet vele hitetni ha nagyon megmagyarázzák. A munkatársaimat is lecserélték 3 ember kivételével, így gyakorlatilag már a munkahelyi légkör sem olyan amiben szerettem dolgozni. Egyik kisebb vezetőm akit nagyon kedveltem azzal fogadott minket az utolsó műszakba hogy elbúcsúzik mert a testvére cégét kell átvennie januártól mivel a testvére nagyon beteg és az állapota már annyira romlott hogy nem bírja csinálni tovább, a legidősebb gyereke nem vállalta el, a kisebbik fia csak 2018 ban lesz nagykorú, és utána is még 2-3 évet kell tanulnia-dolgoznia hogy legyen tapasztalata. Pedig bírtam azt a kis főnökömet, annak ellenére hogy sok dologban nem tudott beleszólni ami magasabb vezetői döntések voltak, de mindig megbecsült és kiállt mellettem, meg sok más ember mellett, ilyen felettesem már úgy sem lesz.


És még sok minden másban csalódtam, rengeteg mindenben, sokszor nem azt kaptam vissza amit adtam, sokszor nem azt kaptam egyes emberektől amit elvártam volna. Előtte lévő éveimbe csak kevés ilyen negatív dolog volt, de most 2016 nálam szinte a legrosszabb év volt az elmúlt néhány évbe. Alapból szó szerint elfáradtam, akkor most így az ünnepek alatt tudtam magam kipihenni és remélem 2017 ha nem is lesz tökéletes, de kevésbé legyen ilyen rossz mint 2016.

2017. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne jó is meg rossz is.
2017. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nehéz volt nagyon, fárasztó, sok energiámat elvette. Remélem 2017 pihentetőbb lesz.
2017. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
83%
az egyik legrosszabb és legnehezebb évem volt. halál a családban, első szerelem elmúlása, egyetemi nehéza
2017. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
*nehézségek. 2017 jobb lesz, érzem!!!
2017. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!