Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz, ha valaki tanul Szilveszt...

Gáz, ha valaki tanul Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nekem ez a nap is ugyanolyan az évben, mint a többi, nem igazán számít. Ha szórakozni akarok, máskor is éppúgy megtehetem. Lesz még egy fontos vizsgám, arra készülök.

2017. dec. 28. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Azt csináld amihez kedved van. Ha az a tanulás, akkor tanulj. Ha pedig muszáj is, akkor főleg.
2017. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak prioritások és ezt te magadnak szabod meg. Nem akkor szórakozol, amikor a társadalom elvárja, hanem koncentrálsz a vizsgádra és arra, amit el akarsz érni.


Az a gáz, ha valaki akkor szórakozik, amikor tanulnia kéne, de inkább enged a lustaságnak, mások hívásának és fontosabbnak tartja a bebaszcsit, mint a vizsgáit.


Jan. 2-án már lehet vizsgázni. Aki előtte duhajkodott, tanulás helyett, az rosszabb esélyekkel indul. Aki tanult és duhajkodott is, az ügyesen menedzseli az idejét. Aki csak tanult, az jobb eséllyel indul a vizsgán. Ennyi az egész.


Jó tanulást! Vizsga időszak záró buliban majd lesz alkalmad duhajkodni.

2017. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Jaj dehogy az!!

Én is azt fogom tenni, hisz én munka mellett csinálom a fősulit és most, az ünnepek alatt mindennap reggeltől tanulok, szóval nem ciki. A jövőd most alapozzuk meg!

2017. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én dolgozom, az jobb?
2017. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ma is van vizsga pl. Nekem anno minden karácsonyom, és jó pár szilveszterem is ráment a tanulásra, ma már én vizsgáztatok:-).
2017. dec. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ha tanulnod kell, és ezt érzed jónak ezt csináld.
2017. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nem kötelező bulizni szilveszterkor.
2017. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nekem sem olyan bazi nagy ünnep az újévvárás, mint néhány ismerősömnek, vagy akár rokonomnak. Karácsony, az igen, de ez csak egy buli, semmivel sem különb, mint egy másik, amin részt veszek év közben. Teljesen igazad van, ha tanulással töltöd, és neked ez így OK, akkor tedd azt!
2017. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha mellette iszogatsz is.
2017. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, azt csinálsz, amit akarsz. Én is fogok holnap 1-2 órát tanulni, engem sem érdekel a szilveszter, szóval ez számomra ugyanolyan nap, mint a többi.
2017. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!