Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszter egyedül?

Szilveszter egyedül?

Figyelt kérdés

Hívtak buliba de semmi kedvem nincs hozzá. Kimozdulni sincs kedvem.

Őszintén már barátok se nagyon vannak. Kicsit lehet antiszociális vagyok. :)

Csak én vagyok így ezzel hogy marad a tv és filmezés?

28F


2017. dec. 31. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak buliba, szerencsére rámírt aki hívott hogy akkor most mi lesz velem. Mondtam hogy megyek akkor. Elkezdek itthon egyedül alapozni hogy legalább ne nyögvenyelősen induljak el.
2017. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már kitomboltad magad, kezdesz öregedni :) Én is ilyen vagyok 23 éves korom óta. Ma mondjuk lesz társaságom, méghozzá egy csinos hölgy társaságában fogom köszönteni az Új évet :)
2017. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez valóban ígyvan ahogy írtad. Tényleg kitomboltam magam minden szilveszterkor házibuli vagy disco és nagyberúgás.

Valahogy nemhiányzik. :D

Jó szórakozást a kommentelőknek. :)

2017. dec. 31. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, a szilveszter nekem is inkább fiatalabban volt "izgalmas", bár akkor sem voltam az a petárdázós, "megőrülős" típus.
2017. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hívott senki, szóval itthon leszek, mint minden évben. :D
2017. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy így ezzel, például velem is ez van.

Engem nem hívtak sehova (ha hívtak volna, akkor se lenne hozzá kedvem meg nem vagyok az a bulizós fajta), mivel barátaim sincsenek. Nem nagyon érdekel a szilveszter, hogy őszinte legyek, ezért nem is ünneplem.

Filmezni fogok, videókat nézek, illetve netezek.

2017. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már nem is panaszkodom annyira.

Jól tele ettem magam családdal megiszunk egy kis pezsgőt és nézek valami jó filmet.

Ha tudtok ajánlani még szívesen is fogadnám. Bármi jöhet kivéve horror. :)

2017. dec. 31. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eredetileg mentem volna unokatesókkal bulizni, de tegnap reggelre egyikőjük beteg lett, emiatt nem jönnek.

Így marad az otthon szilveszterezés kettesben a kutyàmmal. Én könyvet fogok olvasni plusz befejezem a Bazi nagy görög lagzit, mert azt még du. elkezdtem nézni.

20/L

2017. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!