Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Párok, akik nem mennek bulizni...

Párok, akik nem mennek bulizni. Milyen programokat csináltok, ami nem unalmas?

Figyelt kérdés

Szerettünk volna kirándulni, de sajnos már minden szállás elkelt, szinte mindenhová.

Bulizni nem megyünk idén, mert a párom egy komolyabb műtéten esett át.

Az otthonülős-tvzős-kajálós dolgokon már tavaly túl voltunk, de idén szeretnék valamit, amitől nem unjuk halálra magunkat :) Akár meglepetésként is.


Vidéken élünk, természetesen a tüzijáték nézés, térre kilátogatás, otthoni forraltbor főzés meglesz.


Kíváncsi vagyok, hogy más párok hogyan dobják fel ezt a napot, hogy mégse egy átlagos hétköznap legyen?


Köszönöm :)



2018. nov. 28. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szerepjátékos szex nálunk mindig beválik.
2018. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Mi SOHA nem megyünk bulizni, mert utálom a tömeget meg a rengeteg bunkót, aki ilyenkor mindenhol ott van.

Nálunk elöször is egy kifejezetten ünnepi vacsora a program, amihez igen dekoratívna terítek meg, az asztal olyan, mint egy komoly étteremeben, a tányérok, egyéb is ennek megfelelö, felöltözünk "ünneplös" ruhába, és úgy vacsorázunk, mintha valamelyik drága étteremben lennénk.

Utána igen sok mindenröl tudonk beszélgetni (nem a "mit csinál szomszéd", meg "mi van a TV-ben" kategória), direkt erre az estére összekeresett finmeeket nézünk, és NEM unatkozunk egymással, hanem jól érezzük magunkat.


Szerintem ha egy kapcsolatban csak akkor érzik jól magukat, illetve akkor nem unatkoznak, ha sok mindenki közt vannak, akkor az a kapcsolat nem ér semmit!

2018. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly barátainkhoz mentünk és ott buliztunk, neteztünk, filmeket néztünk meg úgy elvoltunk. Idén mi valószínűleg itthon maradunk, de lehet kimegyünk az éjszakába ki a városba, mert egyrészt visszaköltöztünk a szülővárosomba és a szülői ház mellék épületében lakunk leginkább spórolás miatt, mert az albérlettel nekünk rengeteg pénzünk ment el. Mivel idehaza szoktak lenni jó utcabálok, lehet arra kinézünk, mert én például utálom azokat a bulikat ahol zárt helyen kell lenni a tömegbe, egyszerűen undorodom tőle.


A barátnőm sincs oda ezekért, ezért nem is járunk ilyenkor már bulizni. Ahova szoktunk menni társasággal az mind szabadtéri rendezvény azok jók szoktak lenni, de csak jó időbe.


Most például ez a terv hogy majd akkor elsétálgatunk itt a városba és meglátjuk mi lesz. Mivel inni nem ihatok alkoholt mert gyógyszert kell szednem, azt is tervbe vettük hogy autóval lehet benézünk a közeli nagyvárosba, mert láttunk egy reklámot hogy lesz szabadtéri rendezvény, meg valami koncert. Ha nem lesz szeles, extrém hideg akkor lehet oda elautózunk.

2018. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es!

Remélem ezt nem rám értetted, hogy nincs értelme a kapcsolatunkat 5 év után, mert éppen azt találtam írni, hogy nem akarok unatkozni... :D


Nekünk egyáltalán nem fő szempont a bulizás, és kicsit sem unatkozunk együtt, csak nem akarjuk, hogy a szokásos rutinszerű hétköznap legyen ez a nap is.

2018. nov. 28. 13:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyes hozzászóló: Témát tévesztettél, nem szexuális tanácsot kértem, de azért köszönöm! :D Bár igazad van, az is egy program, de inkább a hétköznapot dobnám fel ezzel, mintsem a szilvesztert... :D
2018. nov. 28. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

"

2-es!


Remélem ezt nem rám értetted, hogy nincs értelme a kapcsolatunkat 5 év után, mert éppen azt találtam írni, hogy nem akarok unatkozni... :D


Nekünk egyáltalán nem fő szempont a bulizás, és kicsit sem unatkozunk együtt, csak nem akarjuk, hogy a szokásos rutinszerű hétköznap legyen ez a nap is."


A 2-es vagyok, nem feltétlen rád/rátok gondoltam, de adott esetben vonatkozhatna rátok is - és az 5 év azért nem annyira sok, ni több mint 15 éve vagyunk együtt. De természetesen nem a kapcsolatotokat akartam minösíteni, csak egyrészt figyelmeztetésnek szántam, másrészt meg sok mindenkire találna ez a kitételem.


Másodszor nálunk éppen az ebben a lényeges, hogy nem olyan este, mint minden más hétköznap, hanem az ünnepélyes "körítéssel" különleges, ünnepi hangulatot hozunk létre.


De a másik válaszoló ötlete a baráti társasággal otthon is megoldás lehet, ha ehhez van kedvetek.

2018. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kicsit már átment személyeskedésbe, hogy kinek mi a sok, 5 év vagy 15 év... Nem a számok mérik meg a kapcsolatot, hanem a tartalom szerintem... :)

Felesleges fent akadni azon, hogy azt írtam, hogy nem akarunk unatkozni. Soha nem unatkozunk együtt, semmilyen helyzetben, a kérdés arra irányult, hogy tartalmasan, változatosabban szeretnénk eltölteni ezt az estét.

Lett volna rengeteg ötletünk, de a párom műtétje átírt elég sok dolgot. A mi kapcsolatunk minden téren sokat megélt, mindig van új, de ebben a helyzetben hirtelen nem volt ötletünk...

2018. nov. 28. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Látom, nem érted a lényeget a válaszaimban...
2018. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De, látom. Mostmár mindenki tudja, hogy van egy 15 éves tökéletes kapcsolatod, és mindenki, akinek ennél kevesebb éve van meg a párja az elmehet a francba... :D


Viccen kívül: Konkrétan egy Szilveszteri kérdés alatt majdnemhogy párkapcsolati tanácsokat kezdtél osztogatni, hogy az a kapcsolat nem ér semmit, ahol két ember unatkozik néha. Gondolom, veletek a 15 év alatt még soha nem történt olyan, hogy egy átlagos hétköznapon csak kapcsolgattátok a tvt-t és igazából nem történt semmi izgalmas... - Az "unalmas" kifejezés erre vonatkozott, hogy a Szilveszter semmiképp se legyen ilyen. Attól még nem kell rögtön a nagyközönségnek tanácsokat osztogatni, hogy érdemes-e együtt lenniük, mert én speciel a kevésbé izgalmas programra értettem az unalmast, nem a páromra..


Örülünk a rózsaszínfelhős, gumicukros, tökéletes 15 éves kapcsolatotoknak, ahol mindig van téma, sosincs veszekedés és mindig van egymásnak mondanivalótok! Ti vagytok az etalon!


Elképesztő, hogy egy sima kérdés alatt is bele állnak az emberbe kötekedni..


Részemről a témára lezárva... A továbbiakban már nem reagálok neked.

2018. nov. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!