Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol érdemes tűzijátékot venni?

Hol érdemes tűzijátékot venni?

Figyelt kérdés

18 éves kortól (egész évben) vásárolható tűzijáték telepeket hol érdemes venni, hol olcsóbb? Neten még szilveszter előtt, vagy inkább szivleszterkor olyan helyen személyesen, ahol ilyeneket árulnak?

Mi a tapasztalatotok ezen a téren, hol olcsóbb?



2018. nov. 29. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már évek óta a gázpisztolyból lőhető rakétákkal tolom.

4-5 pisztoly. 100 riasztótöltény. És egy halom hozzá való, kilőhető rakéta.

2018. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ez hol olcsóbb?
2018. nov. 30. 07:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha már szilveszterre tárazol, Szlovákiában érdemes szétnézni. December elejétől már a kisebb üzletek megnyitnak, az ünnepek környékén meg már a Lidl, Kaufland is árul.

Ausztria is tök jó célpont, ha van lehetőséged, nagyon sok jó dolgot árulnak.

Utána (legalábbis én úgy szoktam) megnézem hogy az itthoni konténeres árusoknak van e valami érdekes, amire nem kell hitelt felvenni (...) ha találok akkor megveszem, ha nem, ennyi ..


Van egy kedvenc webáruház is , nekem ez a bombashop, de hetek óta nem elérhető, őszintén szólva nem is tudom mi van vele, úgyhogy ezt jelenleg nem tudom ajánlani :D

2018. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor pl a Lidl-ben is lehet venni? Vagy nem csak kint parkolóba konténerből? (amit gondolom más üzemeltet)
2018. nov. 30. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Ott nincs ilyen hülye szabályozás mint itt. Nem tekintik a tűzijátékot emberiségre veszélyes robbanóanyagként.

Így simán be kell menni a boltba és megvenni. Ha jól tudom nincs is konténer. Miért is lenne? Senkinek nem kell ugyanaz drágábban...

2018. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De itt gondoltam. Meg.....jó hogy ott veszem meg, de itthon használnám fel.
2018. nov. 30. 23:17
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy kint tényleg olcsóbb kicsivel még ugyanazon a webáruházon is, csak a szlovák oldalon, átváltva forintra.
2018. nov. 30. 23:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Itthon csak konténer van a nagyáruházak előtt. Viszont irreálisan drága ..

Egész évben bármelyik tűzijáték boltban pl pyropont.hu és ott vannak a partner üzletek.

Az hogy ott veszed meg de itt használod fel, az miért lenne gond? Egyedül a petárda amivel szabálysértést követsz el.

Amúgy te tudod, de én azt vettem észre hogy érdemes kimenni. Kb 6 éve egy év kivételével Szlovákiában veszem a tűzijátékot. És egyenlőre megérte, persze ha messze laksz, és 10000 Ft-ba kerül oda elutazni akkor annyira mégsem :)

2018. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
bombashop-ot bezáratták mert nem adtak számlát vagy valami ilyesmi dolog,De mondjuk Szlovákiára én is kíváncsi lennék hol lehet Kassa közelében inkább...
2018. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy én az Ekopiro.hu-ról rendeltem. Szlovák cég, és van bőven választék.
2018. dec. 3. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!