Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek hogy zajlott az első...

Kinek hogy zajlott az első olyan szilvesztere amikor a szülei elengedték végre valahova?

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 13:37
 1/7 anonim válasza:
90%
Nagyon jó volt. Tavaly átmehettem a szomszéd haveromhoz xbox-ozni. 31/férfi.
2018. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%

Nàlunk âltalàban hozzàm jöttek, nem igazàn szeretek szilveszterkor eljàrkàlni. Idén pedig dolgozni fogok, szerintem mire hazaèrek, a "buliidőt" màr àt fogom aludni.

Egyébként kifejezetten nem jó elmâszkàlni, mert nem lehet elmenni aludni akkor, amikor akarok, fàradtan pedig annyira nem jó buli szerintem.

24

2018. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem tudtam hol vannak a határaim és kidoltem még éjfél előtt :D de nálam nem az volt ,hogy nem engedtek előtte, nekem nem volt igényem arra, hogy menjek.
2018. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Sexben reménykedtem,amiből gruppensorozat lett végül.
2018. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
Utolsó teljesen hihető.
2018. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek diszkóba akartam menni 18 évesen de nem mentem, mert beteg lettem karácsony után és még nem voltam meggyógyulva 100%-osan így otthon megnéztem éjfél után a Borat-ot :D


Rá egy évre, összekovácsolódott egy nagyszerű banda az osztálytársakból és meghívtak házibuliba. Első szilveszterem volt amikor nem töltöttem otthon. Izgatottam milyen lesz (persze, hogy szokásos szilveszteri hasmenés előjött, ami azóta is minden évben kísért). szerencsére estig kikúráltam magam.

Azt kell, hogy mondjam az egyik legjobb szilveszterem volt, tele váratlan fordulatokkal.

Reggel fél nyolcra értem haza és emlékszem, hogy akkor volt az, amikor leadták a Rocky minden részét egymás után. (amit nem is láttam előtte). Azóta az egyik kedvenc filmem lett.


Szóval egy piszok mocskos, nehéz de egy úgymond új, szokatlan év méltó lezárása volt, és egy sorsfordító év kezdete.


Ha most mész először, azt kívánom neked, hogy ugyan olyan izgalmas legyen mint amilyen az enyém volt, és egy emlékezetes év kezdete legyen. :)

2018. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedtek volna már 15-16 evesen, ha lett volna normalis társaságom, de nem volt, igy inkább azon szenvedtem, hogy nincs kivel bulizni, minthogy ,,nem engedtek el''. 17 evesen Németországba mentem ki szilveszterre, a bátyamékhoz, és utana való evben meg már volt párom, és náluk volt buli. Úgy alakult, hogy mire először szó szerint buliztam szilveszterkor, tehat nem hazibuli szűk barati körrel es nem család , akkor már 20 voltam. Egy retro bulin voltunk parom, és meg két baratunk. Jó volt, ittunk, beszélgettünk, tancoltunk, jók voltak a zenek is, de valahogy nem volt az igazi, közel sem volt olyan jó, mint az itthon töltött szilveszteteink. Nem szeretem a tömegnyomort, azóta is inkabb barati kisebb hazibulikat szervezünk.
2018. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!