Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt olyan, aki a párjától...

Van itt olyan, aki a párjától külön fog Szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük, hogy együtt töltjük a Szilvesztert, aztán az utolsó pillanatban lemondta, talált egy kifogást és pár családtaggal fogja tölteni...

Engem ott nem igazán szeretnek, nem is hívtak, úgyhogy egyedül fogom tölteni itthon.



2018. dec. 30. 21:01
 1/8 anonim válasza:
Mi haverokkal fogunk Szilveszterezni!
2018. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 20/L :)
2018. dec. 30. 21:04
 3/8 anonim válasza:
Első válaszíró vagyok, vagy ha vannak barátnőid vagy haverjaid akkor azokkal töltsd el a Szilvesztert. Meglátod úgy is nagyon jó lesz! :)
2018. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a barátnőm nélkül töltöm közös megegyezésre. Ő a barátnőivel én a barátaimmal leszek.
2018. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem töltheted a szilvesztert, csak hozz valami vodkát az fel melegít bennünket!
2018. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi párom haverjaival leszünk házibuliban :D 20/L
2018. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Tuti megcsal majd
2018. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos nálam is ugyanez van, pont egy problémás családtagja miatt, meg egyébként az én családom miatt sem tudnék most sehova sem menni, úgyhogy jól kifogtam :D


L

2018. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!