Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A lányom (15 lesz) Oroszország...

A lányom (15 lesz) Oroszország témájú szülinapi bulit szeretne? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ez felülmúlja a képzeletem határait...

Még van idő addig bőven, de egy ilyen ötlettel nem is baj.



2019. nov. 3. 22:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
28%
Az milyen az Oroszorszagi buli ?
2019. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Orosz krémtorta, borscs leves, hússaláta sültkrumplival, füstölt sprotni, ruszli. Matrjoska baba, szamovár, harmonika és vodkásüveg.
2019. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Da vodka
2019. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Mondd, hogy elírtad és olaszországi!
2019. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Orosz ételeket találsz a neten. Torta lehet pl.matrjoska díszítéssel. Orosz zászló színeit használni a dekorációhoz. Vagy esetleg megkérni a vendégeket,hogy ilyen színekbe öltözzenek. Neten lehet keresni orosz zenéket.

Ha tudsz szerezni valahonnan szamovárt, akkor az is érdekes lehet, azzal teát főzni. Programnak, ha akartok valamit, csinálhasz pl.kvizt, tippelős játékot Oroszországról. Teakóstolót. Vodkát is ihatnak szerintem egy kóstolás erejéig, 15 évesen már belefér. Ha jól emlékszem, van orosz termékek boltja/webshopja, onnan valami eredeti orosz dolgot venni. Külső programnak esetleg szaunázni is lehet, azt is eléggé szeretik arrafelé.

2019. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


#2 nagyon jó ötletek, de az orosz krémtorta az nem orosz eredetű, hanem magyar, a cukrász neve miatt (Oroszi) ez a neve.


#4 Miért? Mi a baj Oroszországgal?

2019. nov. 4. 17:14
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Meanwhile in Russia című videókat néztél-e már youtubeon?
2019. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 igen, néztem. Sőt találtam ugyanilyen videókat Magyarországról is (az ország méretéből adódóan jóval kevesebbet)
2019. nov. 4. 19:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Tény, hogy ringben vagyunk mi is :)
2019. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Ajándékba matrjoska babás póló mondjuk? Vagy usanka? Úgyis jön a tél :)
2019. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!