Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Másfeles gyertyát lehet kapni?

Szmuki kérdése:

Másfeles gyertyát lehet kapni?

Figyelt kérdés
Tervezem megünnepelni jövőhónapban ,de sehol sem találunk 1,5-es gyertyát. Gyerekssnek tűnhet ,de nekünk ez ugyanolyan fontos mint másnak az 1 vagy a 2😀

2020. ápr. 25. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem. És tényleg gyerekes. Várd meg a kettőt.
2020. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Tegyél rá egy nagyobbat és egy kisebbet :) szerintem cuki megünnepelni. Nekünk is van ennyi idős a családban :)
2020. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg egy 1 és egy 5 számgyertya közé tegyél egy kisebb gyertyadarabot/cukorrudat/valamit tizedesvesszőnek.
2020. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1, 1, sima gyertya kicsit megdöntve, 2

így.

2020. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már persze azoknak akik a kérdésre válaszoltak!😀végülis egyszerű szál gyertyának levágjuk majd a kanócát és az kerül középre,ferdén tizedes vesszőnek.
2020. ápr. 28. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó. Én is örültem volna, ha nem évente, hanem fél vagy akár negyed évente tartottunk volna szülinapot. De anyuék ragaszkodtak ahhoz, hogy csak az egész éveket ünnepeljük.
2020. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert az az átlag, a megszokott. 😶Mi soha sem voltunk átlagosak nem ragaszkodtunk a társadalmi elvárásokhoz és igyekszem így nevelni őket is hogy ne a világnak akarjanak megfelelni hanem csakis önmaguknak. Sokan azért is félnek olyasmit tenni ami nem átlagos mert félnek mások véleményétől, én is kaptam nem egy helyről az oltogatást hogy felesleges meg hogy idióták vagyunk stb stb de én ezeket eltudom engedni, amúgy én is örültem volna ha sűrűbben ünnepeltük volna de így sem panaszkodhatok😊
2020. ápr. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!