Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a barátomnak 18....

Anna11fru kérdése:

Mit adjak a barátomnak 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátomnak nyáron lesz a 18. szülinapja és nincs olyan ötletem ami emlékezetes lenne számára és talán még kreatív is. Őszinte leszek ő az első barátom és még csak egy hete vagyunk együtt, szóval nincs tapasztalatom az ajándékozásban egy párkapcsolatban. Tisztában vagyok vele hogy nekem kéne tudnom mit szeretne ajándékba, de azt szeretném, hogy olyat kapjon tőlem amire még gondolni sem gondolt, szóval, hogy meglepő legyen. Nem kell kifejezett ajándék ötlet, tippet is szívesen fogadom és az is nagy segítség lenne, ha szimplán a tapasztalatotokat írnátok le, hogy pl. mit kaptatok ti vagy mit adtatok. Előre is köszönöm a segítséget, a tippeket meg mi egyebet!
2020. máj. 20. 20:53
 1/9 anonim válasza:
40%
Én a barátomnak közös pólót adtam ajándékba születésnapjára. Nem olyan elcsépelt King Queen feliratú hanem egy személyes, közös élményhez kapcsolódó pólót. Meríthetsz ebből akár ötletet. Addig még biztos lesznek élményeitek. Vagy szerintem az is egyedi ha puzzle-t csináltatsz közös képpel. Én készítettem egy dobozt, igaz nem születésnapra hanem Karácsonyra, de születésnapra is jó. A doboz tetejére ráírtam hogy 101 féle képpen lehet mondani azt, hogy szeretlek, és akkor egy ideig én írtam magamtól, de utána Pinterestről inspirálódtam. Remélem tudtam valamennyit segíteni neked 😊
2020. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
25%
Bocsánat kimaradt pár dolog. Szóval vágtam ki szivecske alakú papírokat és azokra írtam rá a mondatokat, szavakat. És nagyon örült neki. Minden nap elolvasott egyet.
2020. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qkker1 ***** válasza:
87%
Ennyire nem ismered, akkor pozitív terhességi tesztet! Hidd el, meg fog lepődni!
2020. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%
Süss neki egy tortát.
2020. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy hetes kapcsolatban max egy tabla csokit
2020. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%

Valami szép élményt.

Pl engedd popsiba.

2020. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Mit adtál végül? Egyébként én egy kézzel+szájjalt ajánlottam volna.
2020. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül sütöttem neki egy tortát ami nagyon ízlett neki és mellé még megvettem neki a kedvenc italát meg a kedvenc kocsiját, ilyen pici játékautóban, hogy ne felejcse el a célját.
2020. jún. 11. 22:49
 9/9 anonim válasza:
100%
Helyes! Volt azért valami szex is? Azt nagyon bírjuk.
2020. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!