Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ebben az esetben tartsak...

Ebben az esetben tartsak szülinapi bulit?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 éves leszek, és szeretnék tartani egy szülinapi bulit, amire ugye meghívnám a barátaimat is. Tudom, hogy szívesen eljönnének, és jóba is vagyunk, de az a helyzet, hogy ők nem tartottak szülinapi bulit és én sem adtam nekik ajándékot. Ezért számomra kicsit furán jönne ki, ha ők megajándékoznának engem. Ezt azért mégsem várhatom el. Nem tudom mit tegyek? Mi lenne a legjobb megoldás? Vagy csak túlgondolom a helyzetet? Előre is köszi.
2020. máj. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szervezz összejövetelt, és mondd meg jó előre, hogy nem kell ajándékot hozni, mert a lényeg a baráti együttlét, és nem az ajándékok.
2020. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy nem kérek ajándékot. Hozzanak egy italt vagy sütit.

Egyébként nem ciki az se, ha ajándékot adnak. Nyilván te is adtál volna nekik, ha van bulijuk és meghívnak.

2020. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg nekik, hogy ajándék helyett inkább üdítőt/sütit hozzanak, mert az a lényeg, hogy együtt legyetek, nem az ajándék
2020. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2020. máj. 23. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!