Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tanácsokat kérek főleg lányokt...

Tanácsokat kérek főleg lányoktól, esetleg a témában jártas fiúktól (?)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval barátnőmet szeretném szülinapján lényegében egy komplett sminkkészlettel (nem igazán használ 1-2 dolgon kívül a mindennapokban mást, de imádja magát ha egyedül van vagy velem ilyen akármilyen "modell" módon kisminkelni magát, tudjátok mire gondolok :D). Mondogatja egy ideje, hogy "jajj ez is alig van, ez rossz, ez lejárt", de hogy őszinte legyek nekem alapozó és szemceruza ami smink többet nem tudok XD. Szóval lányok/fiúk azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok milyen sminkelős dolgot ajánlanátok, milyen márkában (nyilván nem 30 ezer forint/darab árra gondolok, de azért nem akarom valami olcsó vízfesték szinten lévő dologgal kiszúrni a szemét) és hol lehet őket beszerezni?. Köszönöm a válaszokat :)
2020. jún. 12. 19:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem menj be egy drogériába (Dm szerintem jó lehet) és onnan vásárolj. Szerintem pl. Maybelline, L’Oréal termékek tök jók . Viszont ,ha nem tudod, hogy az alapozó színe mi akkor azt ne vegyél nehogy rossz színt válassz ( néha én is elrontom a fények miatt) . Púderből szerintem érdemes transzparens árnyalatot venni.De ha teljesen tanácstalan vagy egy utalványnak is biztos nagyon örülne. Remélem tudtam segíteni☺️
2020. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem vennék másnak ilyesmit! Egy drogériás vásárási utalvánnyal mindenki sokkal jobban jár!! Abból azt vesz amire szüksége van
2020. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékkártyát kérj DM-be vagy Rossmann-ban. Ezzel ő választja majd ki magának mit szeretne. :) Felesleges macera, mindenki mást használ, szeret. Hiába mondom neked hogy vegyél Maybelline cuccokat, ha ő a Loreal-ra esküszik.
2020. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Az utalvány meg a kártya olyan személytelen, én nem adnám ajándékba.

Ha bemész egy normálisabb helyre, és az eladó segítségét kéred, biztosan fog segíteni. Megkérdezi milyen színű a haja és a szeme a barátnődnek és ahhoz tud ajánlani sminket.

Én legalábbis ezt csináltam.

Westend marrionnaud-ban pl. segítőkészek.

2020. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

vásárlási utalvány nem rossz ötlet, vagy írj egy vicces/aranyos kupont, amiben megfogalmazod hogy ez az ajándéka, és együtt elmentek megvásárolni.

szerintem ami kicsit alapabb és tudja majd hasznosítani: ha nincs neki, akkor egy minőségibb ecsetkészlet. ezenkívül szemhéjpúder paletta, akár extra színű, ha szeret próbálkozni, akár natúr, basic színekkel. az utolsó is jót írt, ha nem drogériában, hanem szaküzletben vásárolsz, tudsz segítséget kérni.

ha nem sajnálod az időt, utána is nézhetsz, hogy melyek azok a márkák, amik minőségibbek, én pl a kremmania.hu-ra írt vásárlói tapasztalatok alapján szoktam sminket vásárolni.

2020. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
én biztos kuponnak örülnék jobban, kivéve persze ha te vagy az a barátnőm, akivel végignézegettük alaposan a teljes készletet, és arról beszélgettünk, mit veszünk meg ha megjön az ösztöndíj... (és jó memóriád van és jól emlékszel rá mik tetszettek)
2020. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lena7 ***** válasza:

Nagyon kedves gesztus akar lenni ,viszont a smink nem feltétlenül jó ajándéknak. Hiába választasz ki egy szerinted jó terméket ,az lehet hogy nekik nem fog tetszeni ,vagy pedig nem az ő bőrének van kitalálva. Viszont ha mondogat minig egy konkrét márkától egy konkrét terméket ,akkor azzal érdemes lenne meglepni őt.


Az ajándékkártyát jó ötletnek tartom ,mert így ő kitudja választani a megfelelő termékeket magának.


Viszont ha mindenképpen te szeretnéd megvenni neki a dolgokat ,akkor fogj össze az 1-ik barátnőjével.


A barátnője lehet ,hogy fog tudni mondani neked olyan smink termékeket ,amiket megakar venni ,vagy pedig a barátnő "kitudja faggatni" ,hogy milyen sminkeket szeretne.


Mindenesetre sok sikert kívánok! :)

2020. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Sminket - meg minden egyéb kozmetikai dolgot - CSAK AKKOR ajándékozó értelmes ember, ha az ajándékozott választja ki, mit is kap, azaz utalványt ad.

Sem smink, sem parfüm, sem egyéb nem olyan, ami mindenkinek egyformán megfelelö, sem a börtipus miatt, sem az ízlés nem egyforma, és egy olyan, ami nem megfelelö, csak a kukában landol.

2020. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet, én már kaptam a páromtól nagyon jó sminket, és parfűmöt is.
2020. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de most jobban össze vagyok zavarodva, mint eddig XD. Vegyél, ne, inkább ajándék utalvány, de az nem személyes, de mégis az a jó. Aaah, nem baj, még van pár napom kiagyalni mi legyen. Köszönöm mindenkinek :)
2020. jún. 14. 12:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!