Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A tesómnak most lesz a 29.szül...

A tesómnak most lesz a 29.szülinapja.Hogy ünnepelnétek meg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a harmincadikat szokták nagy bulival ünnepelni. Viszont mégiscsak az utolsó huszon éve. Mennyire szokás ezt is egy nagyobb családi bulival megünnepelni?
2020. jún. 16. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ez is csak 1 nap volt. Inkább sírtam, hogy az utolsó huszas évem. :/
2020. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én áprilisban töltöttem, mivel pont a járvány közepe volt, nem ünnepeltük sehogy. De ha nem lett volna se lett volna belőle nagy felhajtás, max. egy családi ebéd valamilyen étteremben.
2020. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mi családunkban nagyon extra felhajtást még a kerekekből sem szoktunk csinálni, viszont mindenkit minden születésnapján köszöntünk tortával, közös ebéddel, beszélgetéssel, esetleg nyáron kerti sütéssel.


Nagy bulikat max. a testvérem kapott a barátaitól, de nekem erre semmi igényem nem lenne.

2020. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholtartalmú italokkal.
2020. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

28 vagyok, minden bulit, összejövetelt utálok, kollektíven nem tudok bulizni senkivel és semmikor.

Nem az a kérdés, hogy átlagban mit szokás, hanem hogy az ünnepelt akarja-e egyáltalán a felhajtást. Egy meglepetésbulival az én idegeimet szét lehetne b___ni.

2020. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!