Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehetne adni nagymamámnak...

Mit lehetne adni nagymamámnak ilyen helyzetben szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nagymamám hamarosan 80 éves lesz.Sajnos a helyzet az, hogy nemrég stroke következtében a látását szinte teljesen elvesztette, és hallani is alig hall valamit...így egész nap unatkozik, ül csak a fotelban.Még a tv-t se nagyon tudja nézni, nem is hallja.Nem is nagyon mozdul ki már otthonról sem.Állatokat sem szereti.Valakinek bármi ajándékötlet?
2020. jún. 23. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy torta lesz, de én olyasmit szeretnék, amivel hosszabb távon le tudná magát kötni, ha létezik ilyesmi egy alig látó-alig halló ember számára?
2020. jún. 23. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hallásán egy hallókészülék nem tudna segíteni?
2020. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

fülhallgatóval se tudna jól hallani?


vannak a neten is nagyon jó hangos könyvek

2020. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hallókészülék. Vigyétek el orvoshoz, álljátok a költségeket.
2020. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallókészülék és hangoskönyvek. Egy jó felolvasás tud ugyanolyan (vagy még jobb) élményt adni, mint maga a nyomtatott könyv.
2020. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a válaszokat, szuper, hogy ez nekem eszembe sem jutott..!
2020. jún. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!