Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ötlet mákos-lev...

Szerintetek jó ötlet mákos-levendulás torta szülinapra?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha az illető szereti a mákot meg a levendulát, utóbbit enni is, nemcsak szagolni, akkor feltétlenül.

Egyébként a csokoládétortát javaslom.

2020. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Még nem ettem soha, de jól hangzik.
2020. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%
Elég megosztó a mák és a levendula is. Persze, ha az ünnepelt szereti, akkor oké. De ha nem lennék biztos benne, akkor inkább, csoki vagy gyümölcs tortát készítenék.
2020. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Uhh, én sem ettem még ilyet soha, de nagyon csábítóan hangzik.🤩
2020. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha szereti az extrém különlegességeket jó lehet. Én rosszul vagyok minden virág ízű dologtól :D
2020. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tudnám biztosra, hogy bejön neki akkor nem kísérleteznék pont a szülinapi tortájával. Jól írták: csokitorta, az tuti befutó!
2020. júl. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Tudja szösz. Én például utálom a csokitortát. Előnye: a legjobb barátnőm minden évben valami különlegességet dolgoz ki :) Az eddigi kedvenceim a kókusz és a levendula torta volt :) Mondjuk a levendulát nem feltétlenül keverném mákkal... Szerintem előtte csinálj egy próba sütést :) Sok sikert! :)
2020. júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 2. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy a levendula nagyon megosztó. Én például azt szeretem, és a csokitortát nem :) Úgyhogy finoman érdeklődj a leendő ünnepeltnél, azt javaslom.
2020. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, jól sikerült. Azért meg történt a próba sütés előtte.
2020. júl. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!