Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjibb fiúbaráto...

Mit vegyek a legjibb fiúbarátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz a születésnpi bulija és fogalmam sincs hogy mit vegyek neki. 13 éves és szereti a repülôket és a fortniteot. Rendelni már nem tudok mert már nem érne ide akkorra és mivel faluban lakok így nincs olyan nagy vásárlási lehetôségem se.

2020. júl. 22. 09:25
 1/7 anonim válasza:
73%

Hát ha pár nap múlva lesz akkor szerintem még van időd bemenni városba és venni neki valamit.

Az en 11 éves unokatesom is szereti a fortnite ot,ezért csináltattunk neki egy olyan pólót.

De amúgy nyugodtan rendelhetsz is,hiszen később is oda lehet adni az ajándékot.

Én szuletesnapomra kaptam 1 hónapja egy iPhone 11 pro-t,de nem aznap kaptam amikor a szulinapom volt,hanem ra egy héttel,mivel akkor érkezett meg.

Semmi baj nincs belole szeritem ha nem a napján adod oda.

2020. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél neki valami különlegesebb repülős Lego-t, ha szereti az ilyen dolgokat:)
2020. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Lego-nál kicsit komolyabb egy repülő makett :)
2020. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Makettet hol tudnék beszerezni? és mennyibe kerülne?
2020. júl. 22. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neten, Müller, makett bolt, esetleg játék bolt. Típus és méret függő, 1500-2000 körül vannak 1:72-es darabok már
2020. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Te hány éves vagy?
2020. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel ennyi idős hogy nem kisgyerek már, én valami repülőmakettet vennék neki, néhol lehet venni párezerért is ilyen kisebbeket, talán még Tescoban is.
2020. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!