Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok, mit kaptatok a 18....

Lányok, mit kaptatok a 18. születésnapotokra?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. Pénzt nem szeretnénk adni. A keresztlányom lesz most nagykorú, neki szeretnénk valami maradandot.

2020. aug. 23. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Édesapámtól pénzt kaptam, amit nyelvvizsgára költöttem, Édesanyámtól cigány cirkuszt.

Mondanál néhány jellemzőt a kislányról? Szeret csini lenni? Milyen hobbijai vannak?

2020. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Elsőre egy sminkkészlet jutott eszembe.
2020. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

En ekszerre szavazok. Szuleimtol aranyfulbevalot kaptam, sosem hordtam, de emleknek megmarad.

Keresztszuleimtol semmit nem kaptam, mert nem jottek el (mentsegukre szoljon, a virus alatt volt a szuletesnapom)

2020. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Komoly lány, jo tanulo. Focizik, önkénteskedik. Egy nyelvvizsgája már van, hamarosan leteszi a másodikat.

Ékszerre gondoltam én is, de azt mondják a szülei, hogy ballagásra terveznek neki ékszert.


A sminkkészlet jo ötlet, de van 3 bátyja, akik jobb híján mindig ilyesmit vesznek neki.

2020. aug. 23. 09:44
 5/12 A kérdező kommentje:

Szeret csini lenni, de nagyon visszafogottan sminkel, inkább sportosan öltözik.


Szerintetek milyen lenne, ha kapna egy eredeti Converse cipőt? Eddig csak hasonloak voltak neki és tudom, hogy annak örülne.

Csak kellene mellé valami maradando is.

2020. aug. 23. 09:46
 6/12 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem nem feltétlenül tárgyi ajándék az ideális. Ha ismered őt és az érdeklődési köreit, akkor szervezz hozzá valamilyen programot. Az lehet kirándulás, valamilyen hely meglátogatása, utána egy cukrászda és erre szerintem jó sokáig emlékezni fog.
2020. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Autóra jogosítvány tanfolyam? Én fiú vagyok ugyan, de ezt kaptam 18.szülinapomra. Szerintem lánynak is jó ajándék lehet.
2020. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Dobjátok össze a pénzt a rokonsággal így nem lesz túl drága.


7-es válaszoló voltam.

2020. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A jogosítvány folyamatban, már megvan a KRESZ-vizsga és el is kezdte a vezetést.
2020. aug. 23. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tárgyi ajándék kell és szeret sportosan öltözködni akkor ajándékutalvány hervisbe, vagy adidas, nike cuccok, nem tudom melyiket szereti.
2020. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!