Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apának 500 Ftból a...

Mit vegyek apának 500 Ftból a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szeret horgászni, főzni, a focit, olvasni.

2020. aug. 24. 11:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
36%
Vegyél egy "Hajrá Fradi" kitűzőt, ami 490 ft. [link]
2020. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél egy befőttesüveget, és rakd tele kövekkel, amikre ráírogatsz olyan jól tulajdonságokat, amiket szeretsz apukádban. Én nagyimnak csináltam ilyet három éve a 80. szülinapjára, és nagyon örült neki. Időnként előveszi, és nézegeti, van amikor együtt nevetünk rajta.
2020. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
64%

Vannak ajándék korsók, bögrék, csalik kukacka stb.

Valami videót is összevághatnál ha van apudról kép

2020. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%
Ha szeret sütni, készíts neki üveges sütimixet. Azaz keress egy receptet, amihez otthon is már megvan pár hozzávaló - cukor, liszt, sütőpor, fahéj és esetleg kell még hozzá pl. étcsoki vagy kakaópor. Egy alap étcsoki kb. 180 Ft. Ezeket megfelelő arányban rétegezd bele a befőttesüvegbe. Az azonos színű dolgokat eltérő színű hozzávalókkal válaszd szét. Legyen tele az üveg teljesen, különben összekavarodhatnak a szép csíkok. Zárd le, esetleg vágj rá egy csomagolópapírt vagy textildarabot és kötözd rá a kupakra, és egy kis kártyára írd rá a receptet. Természetesen az elkészítésnél még hozzá kell majd adni tojást, tejet, vizet, vajat, lekvárt stb., ez rajta lesz a recepten. Itt van pár ötlet: [link]
2020. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
9%
500 forint kb békávé jegyre elég, max extra olcso újság de enyi, 10 ezerbol tudnal neki ajandekot venni.
2020. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
500 ft-od van apád ajándékára? Szerinted büszke rád, hogy ennyire életképtelen vagy?
2020. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
5%
Fogj egy nagy kartondobozt, csomagold be, mintha valami nagy ajándék lenne. Az üres dobozba tégy egy üzenetet papírlapon, a következő szöveggel: "elittam az ajándékod árát. De azé nagyon szeretlek fiad/lányod"
2020. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

36-os!!

Lehet kb 12 éves még ha 22 éves és nem dolgozik akkor is lehet ennyi pénze.


Erre mondják, hogy a szándék a fontos én pl. 29 évesen sem kérek / várok sose semmit pedig dolgoznak a rokonok... Lényeg hogy eszükbe jussak

2020. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!