Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 19 éves fiúnak ajándék ötlet?

19 éves fiúnak ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Érdekli a mezőgazdaság, a vadászat. Igazi főnök típus. A barátnője vagyok, először élmény ajándékot szerettem volna, de nem merek semmit foglalni most a járvány miatt. Kapott már tőlem táskát, órát, bögrét, tollat, plüsst. Nektek van valami ötletetek?

2020. szept. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
CD
2020. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DVD
2020. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Videojáték, parfüm vagy könyv. Esetleg valami kiegészítő a vadászathoz, mezőgazdasághoz (nem igazán vagyok otthon ezen a területen, így nem tudom, mik jöhetnek szóba). Italt is vehetsz, netán ruhát. Ha szeret zenét hallgatni, filmet nézni, vehetsz előfizetést például Spotifyra, Netflixre, ha van, lehet kedvenc énekes/zenekaros póló vagy kiegészítő. Készíthetsz is neki valamit, például festesz egy képet. Közös képes tárgyakat is adhatsz.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni. :)

2020. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tömeg kacatot, minek vennél neki megint, ha már ismered, mit szeret??? Tök gáz...

Legalább írd ki a keretet, mennyit áldozol reá.


Lehet vadászati ruházat, mint kalap:


[link]


Pulóver:


[link]


A mezőgazdaság kicsit tág meghatározás...gondolom nem kapálni akar, túl egyszerű lenne a megoldás.

Célszerűbb a vadász téma s kellékei-ruházatai.

2020. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!