Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyünk a nagymamámnak?...

Mit vegyünk a nagymamámnak? 80 éves lesz

Figyelt kérdés

De ne egy bottal járo, ráncos nénikét képzeljetek el. Ő nagyon friss, fizikailag is, szellemileg is. Biciklivel jár a boltba meg a temetőbe, képes egész nap kertészkedni stb.

Munkaeszközt nem szeretnénk, olvasni nehezen olvas, mert műtötték a szemét. Digitális képkeretet kapott már. Családi ebéd, torta szervezés alatt. Utazni szeret, de nincs kivel, az is kilőve.

Van valami ötletetek?



2020. okt. 4. 13:50
 1/7 anonim válasza:
42%
Készíts valamit kézzel.
2020. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én nagyim már akkor boldog a születésnapján, ha felköszöntjük és törődünk vele, nem várja el, hogy ajándékokkal halmozzuk el.

Szerintem is valami olyat készíts neki, ami szívből jön.

2020. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Telója van? Egy senior mobil?
2020. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
Szerintem az idős embereknek a legjobb ajándék egy fotóalbum tele közös családi fotókkak,emlékekkel. (Legalábbis mi ezt adtuk a nagymamánknak és egy rádiót.) Remélem tudtam egy kicsit segíteni.
2020. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szeretnék neki valami ajándékot a családi összejövetel mellé. Teloja van, fotóalbumai vannak, digitális képkerete is van.

2020. okt. 4. 15:28
 6/7 anonim válasza:
Masszírozó lábfürdő
2020. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vérnyomásmérő (ha többen vagytok, összeadva a pénzt)
2020. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!