Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 17 éves fiam...

Mit vegyek a 17 éves fiam születésnapjára?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Szomorú, ha nem ismered a saját gyerekedet
2020. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Sokszor értékesebb a minőségi idő, mint a tárgyak. A 40 ezer forintos cipőm már kikopott, elslamposodott, de amikor először mentünk Aqua worldbe a bátyámmal az még mindig életem egyik legjobb élménye. A fiad habitusától függően menj el vele valami programra (vagy fizesd be és mehessen mással), koncert, balta dobálás, wellness, nyaralás (telelés), ejtőernyőzés, úgy kb bármi amit el tudsz képzelni hogy tetszene neki. Te is mondtad, tárgyakkal tele van. De ilyen élményekből sosem elég.
2020. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Elvinni sehova sem tudom, nincs időm
2020. okt. 5. 13:48
 14/19 anonim válasza:
100%
Na ilyen egy felelőségteljes szülő aki ahelyett hogy foglalkozna a gyerekével vesz neki minden vackot, de még azt se tudja mije van meg mije nincs meg mit szeret mert nem ismeri a saját fiát. Nem azzal van a gond ha megteheted és mindent meg adsz neki (már csak azért is mert én is így nőttem fel), de nem lehet mindent ezzel megoldani, meg kell találni az egyensúlyt. Gratulálok!
2020. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Vermacy válasza:
83%

Nos, valóban! Ha nincs rá időd, akkor már le is szartad. Akkor szard le az ajándékokat is. Amikor elmk kellett vinnem az autót eredetvizsgára akkor is jött velem a három éves lányom és mit ad Isten, pont egy kamion is vizsgázott. Azóta is felemlegeti, hogy milyen magasan ült benne, mert beengedték.

Időt tölts a gyerekkel és akkor lehet, nem 90ezres ajándékra futja, csak 10 ezresre, de annak biztosan örülne is. Vidd el egy tankvezetésre...

2020. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tartom, amit korábban írtam. Én is jobban örülök egy élménynek, mint egy tárgynak. Ha új laptop/telefon kell, azt inkább magamnak veszek, mert jobban tudom, milyen igényem van. De ezek csak tárgyak, jön és megy, nem ad semmi maradandót. Nem kell, hogy feltétlen vele menjél, egyedül vagy baráttal, de egy belföldi utazás is többet ér. Nekem a legjobb volt, mikor 8 évesen Aggtekekre mentem és átszaladtam Szlovákiába, s végre elmondhatta, hogy jártam külföldön. Hetekig alig tudtam lábraállni, annyit estem és sérültem, de sokkat többet adott, mint az az arany nyaklánc, amit a nagymamám vett. Ez 17 éve volt.
2020. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ajándékkosár kotont, de tegyél a kosárba legalább egy üveg félédes tokaji szamorodnit is, az minden potenciális barátnő szívét megnyitja. Kétkarú gyertyatartót még, két világos színű, magas, karcsú gyertyát, gyufát, dugóhúzót.
2020. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem lenne neki kellemetlen?
2020. okt. 13. 18:06
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne az ? Még jól jöhet
2020. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!