Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

18 éves leszek és nem tudom mit kérjek szülinapomra. Műkörömös csomagban gondolkodtam de azok elég drágák így lemondtam róla.

Pár dolog amit már megkaptam az évek során karácsonyra /szülinapra : karóra, telefon, laptop, szoba felújítás. Mostanában rajzolgatok gondoltam valami festő vásznat kérek meg festéket de egy vászon sem valami olcsó és amúgy is elég sok rajz eszközöm van (színes ceruza, festékek, filc). Nem szeretnék semmit mert mindent meg kaptam amit akartam és ezt meg is mondtam a szüleimnek de nem fogadták el a válaszom.

Hogyha valaki tud valami jó ötletet ne tartsa magában. 18/L


2021. febr. 27. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Élményajándékot kérhetsz, ha van olyan, ami tetszik. Főzőtanfolyam vagy cukrászkodás, sárkányrepülés, sportautózás, borkóstolás, kulturális program... egy csomóból lehet választani, az árkategóriák is különbözőek. Hátha megtetszik valami :)
2021. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor most leszel nagyon fiatal. Szerintem egy korosztály váltásnál nagy ajándék kell, mondjuk egy sütő. Aztán szerencse sütit lehet benne sütni, és mindenki más feliratot rak bele.
2021. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!