Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Szóval anyukámnak nem sokára itt a szülinapja és ugye a boltok nincsenek nyitva rendelni sem tudok (most hagyjuk miért) így marad a saját készítésű. ezek jó ajándék ötletek lennének szerintetek?

1. Csináltam neki egy telefon tokot amire az van ráírva hogy a világ legjobb anyukájának.

2.szóval van egy nagy cipősdoboz teteje és azt bevontam csomagoló papírral és a két oldalára csináltam 1-1 lyukat oda 1 madzag és rá minicsipesszel tettem ilyen lapokat amikre írtam és ebből 2 sor.

3.írtam egy levelet amiben leírtam hogy mennyire hálás vagyok neki, mit köszönhetek neki stb...

4. A szülinapja napján csinálnék neki ágyba reggelit kávé, és a kedvenc reggelije.

Ezek jók lennének szerintetek?

Köszönöm aki végig olvasta és válaszol



2021. márc. 27. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Jó ajándékok!
Találj ki mást!
13 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy összevágtam neki egy videót amiben a családunkról vannak képek
2021. márc. 27. 07:53
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Fontos hozzátenni, hogy hány éves vagy.
2021. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj tényleg az lemaradt. 13 vagyok és lány
2021. márc. 27. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A 3-as ajándék jó. De ha idősebb lennél, azt javasoltam volna, készíts egy tortát, talán vannak otthon hozzá alapanyagok, amiért nem kell lemenni a boltba, és mellékeld a 3-as levelet.
2021. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk a szülinapon, örült mindegyiknek.
2021. ápr. 13. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
💝 örülök
2021. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!