Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek milyen kaparós...

Szerintetek milyen kaparós sorsjegyet kérjek szülinapomra a barátaimtól? Kérjek csak egy fajtát és olcsóbbat vagy különbözőt? 2400Ft értékben mondanám nekik szerintem az korrekt ár...

Figyelt kérdés

20 éves leszek és mindenem megvan és felesleges csecsebecsét nem szeretnék! 30 embert hívnék és nem akarom, hogy drága piákat vegyenek vagy nem tudják mit vegyenek ezért személyenként kb 2400Ft értékben kérnék kaparosat!

Azt gondoltam kis black jacket kérek hisz annak az ára 300ft és ha fejente 8dbot kapok aminek az ára 2400Ft akkor 240db esélyem lesz. Vagy szerintetek bízzam rájuk milyet hozzanak?



2021. ápr. 13. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízd rájuk. Így okolhatod őket, ha nem nyersz, ha te választasz akkor meg nem :)
2021. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak mondd, hogy vegyenek amilyet akarnak.
2021. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PetheD válasza:
100%
Mondd nyugodtan, hogy kaparós sorsjegyet kérsz, de bízd rájuk a választást és az értéket.
2021. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Azért az bebsz, mikor valaki konkrétan ELŐÍRJA, hogy milyen ajándékot VÁR EL.

Ne légy pofátlan. Azzal semmi baj, ha megmondod, hogy sorsjegyet kérsz, de ne akard megszabni nekik, milyet vehetnek és még azt is, hogy mennyit.

2021. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!